Çağrı merkezi işi nasıldır?

Çağrı merkezi işinden teklif geldi olanakları çok iyi hafta içi 9 bucuktan 6 bucuga kadar cumartesi günü 10dan 4e kadar 1300 maas prim filan iş kolay mı? deneyimsizim hiç işte calısmadım ama konuşkan ikna kabiliyeti yüksek biriyim birde çalışmayı çok severim boş durunca sıkılıyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• legal olan en kötü iş, başka iş bakıver

0|0
    0|0
    • 3ay

Cidden mi ya oturduğun yerden konusacaksın 😂

• 3ay

şansın dene istiyorsan ama o maaşı veriyorlarmı diye önce bir araştır, pazarlama firmaları o konuda bile sorunlu olabiliyor.

• 3ay

Aynen birde bu sorun var bakalım yarın gideceğimzaten yapamazsam çıkarım

En İyi Kız Görüşü

• negatif tepkilere kendini hazirla, butun insanlar sevecen degil maalesef.. Kûfür bile duyabiliyosun. Ve senin ne olursa olsun her zaman sakin olman gerekir. Bazen bir sure sonra kafan agriyabilir eve geldiginde. Ama zaman cabuk geciyo, ve bazen oyle insanlar cikiyo ki telefona, isini sevmeye basliyosun. Simdiden basarilar dilerim

0|0
    0|0
    • 3ay

Sıkıntı değil küfür filan normalde çok sinirliyim ama yakın cevreme cok sinirlerinirim tanımadıklarıma hiçsinirlenemiyorum 😂 delisi varmanyağı var biliyorym yani

Erkekler Ne Diyor 4

• Zor iş çalışma bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Oturduğun ywrden konusuyosn bnce zorluğu yoktur

• 3ay

bizimki biraz daha farklı bir sistem olduğu için küfür gibi durumlar olmuyor.
      Mesela maaş konusunda sorunlar olabiliyo, işten çıktığın saatlerde beyninin baya yorulduğunu hissediyosun, kafayı yoran bir iş.

• 3ay

zaten baska bir iş buldum sekreterlik yapcam dah arahat

• Denersin

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen ben zaten kpss ile ygsye calısıyorum boşta kalmayım birde sabah erken kalkıyım diye calısıyorum

• 3ay

Iyi olur

• banada geldi zor dediler gitmedim ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Deneseydin keske

• 3ay

deneyim en azından 😃 bencede iyi olmuş haram paranın hayrı olmuyor valla su gibi akıyo boşa 😃

• 3ay

dene en azından içinde kalmasın keşke demezsin :) evet aynen :)

• 0900 lü hat gibi 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

neee 😂😂

• 3ay

Şu an dünyanın herhangi gibi bir yerinde birileri bize müslüman, türk, sunni, atatürkçü gibi vs vs düşüncelere sahip olduğumuz için küfür edenler oluyor yani çokta farklı bir durum değil yani eden etsin anca küfürle kalırlar zaten

• 3ay

bir özele gelsene

Kızlar Ne Diyor 2

• Ömür törpüsü

0|0
    0|0
    • 3ay

Harbi 😂 çok zorlanırsam cıkarım

• Pirim yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle yazıyo günlük haftalık aylık diyo olmasada olur kpssye calısıyorum devlet kadrosuna girme sansım yüksek

Yükleniyor...