17 Ağustos 1999 Depremini Hissettiniz mi :/ ?

Kalanlara sabır, Ölenlere Rahmet diliyorum :/ ?
Allah bir daha yaşatmasın?

Güncellemeler:
3ay Hissedenler?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• A nasıl hissetmem o zamanlar tabi 10 yaşındaydım İstanbul / Sultanbeyli'de oturuyorduk Odamda uyuyordum ne yapacam gecenin o saatinde zaten :/
    Öncelikle 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamını yitirenler için Allah'tan rahmet diliyor depremi yaşayanlara yaşamayanlara büyük geçmiş olsun Hepimize büyük geçmiş olsun Allah bir daha depremin küçüğünü dahi bizlere yaşatmasın deyip depremde hatırladığım kadarını sizlere anlatmaya başlıyorum...
    Uykuyla uyanık arası rüya da annemle babam yatağımı götürüyorlar zannettim işte rüya gibi bir şeydi Benim yatak da yaylı ve ve bir çocuğun üzerine zor çıktığı yataklardan (yüksekliğinden bahsediyorum) Uyandım! Neye uğradığımı şaşırdım direkt annemlerin odasına gittim annem yataodasının kapısında duruyordu. Babam da oda da gardolabı tutuyordu düşmesin diye :/ Deprem durdu hep beraber aşağı indik deprem anında değilde deprem durduktan sonra çığlıkları duymuştum Dışarı çıktık gökyüzü biraz aydınlık ama çoğunluk olarak kızıla boyanmıştı gözyüzü çok açıktı temizdi hava
    Uğultu olmuş diyorlar babam da duymuş fakat ben o uğultuyu hiç duymadım yani uyandığımda deprem yaklaşık olarak 20-25 saniye sürdü sürmedi ama ses duymadım O kızıllıkta üç gece sürdü oturduğumuz Apartmanın bahçesi genişti 4 tane çatır kuruldu yani apartmanda oturan komşularımızla
    Küçük tüplü televizyon vardı gündemi oradan takip ederdik 4 gün çatırda uyuduk gündüzleri ara da bir eve çıkardık ama oturmazdık ben annemsiz eve çıkamazdım (wc ye bile annemle girerdim :( )
    O 4 gün çatırda kaldığımızda 2 kere mi üç kere mi ufak artçı depremler olduğunu hatırlıyorum sadece kışında olmuştu 5 mi 6 mı o da biraz uzun sürdü hatta peki onu hatırlayan var mı?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldan kıyıköye gittiğimiz gece. herkes dışarı çıktı ben uyudum.
    İstanbul yokluğumuzu kaldıramadı demiştik.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...