Annem İçin endişeleniyorumm?

Arkadaşlar annemle babam ben çocukken boşandılar. Babam evlendi çoluk çocuğa karıştı ama annem evlenmedi. Birkaç yıl önce bir sevgilisi vardı kendisinden biraz küçük ama hiç evlenmemişti. Gün geldi annemi aldattığı ortaya çıktı ve o şahısla evlendi. Annem o adamı seviyordu resmen yıkıldı depresyona girdi. O adama ayrılırken demiş ki senden daha gencini bulup evlencem.
Annem 42 yaşında fakat genç görünüyor minyon tipli. Gören 30dan fazla değildir diyor. Taş çatlasa 35. Annem sosyal medyayla çok içli dışlı. Oralardan genç genç oğlanlar anneme yazıyor. Annem de onlarla konuşuyor kimilerine telefon numarasını bile vermiş. Tıpkı bir ergen gibi. 2 gün önce faceden ekleyip yazan 29 yaşında bir beyle çay içmiş. Yani bu kadının sonu nereye gidiyor bilmiyorum. Çok endişeleniyorum. bir öneriniz var mı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zor durum aklı başında insanda ne yapacaksın ki seni dinlemez

0|0
    0|0
    • 3ay

Dinlemeli işte birşey yapmalıyım

• 3ay

Ben teşekkür ederim :)

• 3ay

Rica ederim her zaman bir sıkıntın olduğu zaman yazabilirsin

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu gidişle senin yolunda yol değil.

0|0
    1|0
  • Annen kafasına takmış 20 lik 1 genç bulup onunla sevgili olmayı. Endişelenecek 1 şey yok merak etme.

0|0
    0|0
  • gençliğinde yapamadığı şeyleri yaşamak istiyor olabilir genç erkeklerle ama kötü şeyler yapabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

erkeklerle samimiyeti nasıl

• 3ay

Yok babama niye anlatıyım boşanalı kaç yıl olmuş

• 3ay

doğru haklısın

• İstanbul damı yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır

• 3ay

yazarsan cvplarım yazmazsan sen bilirsin

• 3ay

Okey

Kızlar Ne Diyor 3

• kızmazsan birşey soracam o konuştuklarıyla birliktelik yaşıyor mu veya cinsel mesajları var mı

0|0
    0|0
    • 3ay

Mesajlarını okumadım. Ama birliktelik yaşamıyor bence.

• 3ay

Evet ilgileniyorum evdeyken neredeyse hergün arıyorum uzun uzun konuşuyoruz. Her fırsatta yanına geliyorum. Mesela şu an annemde kalıyorum anneannemgil yok. Her gün farklı bişey yapmaya çalışıyorum mutlu olsun diye. Değişik yemekler yapıyorum. Sonra birlikte oturuyoruz çay kahve yapıyorum. Ama sürekli telefonla uğraşıyor beni görmüyor bile bazen

• 3ay

güzel pek boş bırakma anneni

• bırak gencken yaşamadklarnı şimdi yaşasın çocuk değil annen

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya kötü bir şey olursa. Sonuçta erkeklerin çoğu kötü niyetli. Biliyoruz bunu. Annem de ruhen zayıf bir döneminde. Sizce karşıma alıp konuşmalı mıyım?

• 3ay

Bence de
      En iyisi konuşmak

• 3ay

konuş sen inslh annen anlar

• Senin annende maşallah 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...