17 Ağustos depremi sizce ABD ve İsrail Tesla projesi sonucu mu gerçekleşti?

Ve gün geldi bu sistem Türkiye’de denenmek istendi. Zaten bölge bu amaçla yıllardır sismik espiyonaj altındaydı. Nitekim gelişmeleri takip edenler, depremden hemen sonra, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın girişimleriyle Türk Telekom’un Türkiye’nin sismik bilgilerini Pentagon’a ileten NATO Üssü’nün iletişimini nasıl kestiğini hatırlayacaklardır.

ABD’nin asıl hedefi, Kuzey Anadolu fay hattındaki deneyden elde edeceği tecrübe ve bulguları, Kaliforniya San Andreas fay hattına uygulamaktı. Bu iş yine çok yüksek askeri gizlilik taşıdığından yürütme işi İsrail’li uzmanlara verilmişti. Gerekli makine ve donanım gizlice denizaltılarla Gölcük Üssüne getirilerek oradaki, yeraltı-denizaltı korunaklarına kuruldu. Türk makamları durumdan detay bazda haberdar değillerdi. Bunu İsraillilerle yürütülen askeri tatbikatın bir parçası olarak düşünüyorlardı. (Zaten İsraillilerle yapılan askeri tatbikat bu operasyon doğrultusunda önceden planlanmıştır. Çünkü dünyanın ve Türk Milletinin dikkatlerini çekmemek için tatbikat adı altında HAARP-TESLA Deprem Makinesini getirip rahatça kurdular.) Böyle bir makinenin deneneceğini zamanın Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Genel Kurmay Başkanı biliyordu, fakat ABD (Siyonistler tarafından yönetiliyor) ve İsrail’liler (Siyonistler) bizimkileri makinenin denenmesi için şu şekilde ikna ettiler : olası İstanbul merkezli bir depremde 100.000 kişinin ölümü, yüz milyar doları aşan maddi kayıp ve Türkiye’nin en az 25-30 yıl geri gitmesi demektir, diyerek bizimkileri ikna ediyorlar.

0|2
15

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen binayı sağlam yap Amerika ne yaparsa yapsın

0|1
    0|0
    • Keşke sağlam yapı olsa da mesele bina değil tavugumuza kışt denmesi iktidar ne olursa olsun günahsız insanlara karşı yapılan savaş ya da deney kabul edilemez

• Olabilir kesin bilmediğimiz için teoride kalıyor işte

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hee, 500 yıl önce aynı fayda yaşanan depremler de Habsburgların işiydi.

Komplo teorinizi zikiyim sizin.

ABD'yi de siyonistler yönetiliyor, evet!

0|0
    0|0
    • Saygı duy fikirlere...
      Mesele teori değil bilinmeyenin dışındaki şeyler...
      Ya varsay ki böyle bisey oldu geçmişe bakalım Afrikadaki zulüm sömürge sistemi onu geçtim Hiroşima ya atılan atom bombası gerek yok bilader koca bir dünyamız var herkese yeter siyonislerin amkoyim ben
      Sivil halk mahsum insanlar hic bir şekilde zarar görmesin dünya düzeni böyle güzel tabi ne yazıkki durum içler acısı her konuda

• bir dayanağı olan fikirlere saygı duyulur. Ordan burdan toplama şeyleri götten uydurma tespitlerle birleştiren fikre saygı duyulmaz.

• Tabi bunlar iddaa benim duyduğuma göre de deney olarak gerçekleştirme amaçlarındaymış abd o gün bu kadar etkili olacağını felakette sebep olacağını tahmin edememişler diye bir videoda anlatıyordu 1999 depremi hala akıllarda acılar ve korkular akıllara getiriyor deneme bazen insan hayatına sebep olabiliyor Ne diyelim gerçekten parmağı varsa onların o kadar insanın vebalini veremeyecekler

0|0
    0|0
    • Neyse ne kardeş 1 değil 2 değil yok atom atarlar bilmiyoduk yok afrikadaki masum insanlara zulum ederler anlamıyorum yazıktır ya günahsız sivillerin ölmesi

• Kesinlikle ona bir şey demiyorum haklısın olan garibana oldu deneyleri batsın eğen böyle olduysa abdnin girdiği yerde acı ve hüzün eksik olmuyor

• Sanmıyorum bilerek yapıldığına. Binanı 9 derece depreme dayanıklı yaparsan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana kardeşim emeği ne sağlık

0|0
    0|0
    • ABD hic bir şekilde desteklenemez...
      Benim lafım masum insanlara değil it sürüsünün başındakilere.
      Ama o masum insanlar bir şekilde zarar görüyorsa işte limanlarda yansın gemilerde...

Yükleniyor...