Herkese +1.. Ankete de katılın. Sizce haksızlık mı?

Kayınbabam, eltilerime ev aldı. Onlara sıfır ev aldı. Onlara ev aldığı zaman daha gençti. Kayınbabamın kalbi var, şekeri var. ölmekten korktuğu için bize de bir an önce ev aldı. Ama bana aldığı ev 15 yaşında bina. Ev güzel, kullanışlı, masrafsız. Ama haksızlık değil mi yine de onlara sıfır ev alıp da bana 15 yaşındaki evi layık görmesi. Onlara aldığı evde dört dörtlük değil. Villa, yat, kat değil yani. Benim evimden farkı yok onların oturduğu evin. Hatta onlar masraf yapmış sıfır binada oturdukları için. Benim evim güzel, yapılı ama yinede haksızlık olmadı mı bana?

• Haksızlık
    23% (3)25% (2)24% (5)Oy Ver
  • Haksızlık değil
    77% (10)75% (6)76% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaptığın ayıp Kayın baban size ev almak zorunda değil adam yinede kendini düşünmemiş size ev almış sen ise utanmadan sorguluyorsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek derdin bu olsun be ablam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Haksızlık değil asla. Mutlu olmalısın. Ufak tefek şeylere kafanı takmamalısın.

1|0
    0|0
  • Haksızlık değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kac kisiye kayinbabasi ev aliyor ki😊Almak zorunda degil almis iste ne guzel

1|0
    0|0
    • 3ay

Diğerlerine aldıysa bana da alması gerekir. Çünkü benim kocam da onun çocuğu. Benim eltilerim domatesi, salatalığı kıskanıyor. Ben tabi evi kıskanırım. Bana en başta basık, kötü evlere baktılar. Razı olmadım tabi. Eşimle tartıştım.''Neden en kötü evde ben oturacağım'' diye

• Dünyada göcebe gibi yaşıycaksın diyorlarya...

1|0
    0|0
  • En azından size de almış onu yapmayanlar da var

1|0
    0|0
    • 3ay

Öyle ama. Ben çok yıprandım. Mesela bana en başta 9-10 yaşlarında kullanışlı olmayan, basık binalara baktılar. razı olmadım tabi. Ağladım. Çünkü eltimlerin evi iyi, benim ki kötü olacaktı. Neden razı olayım? Bende el kızıyım. Bende kıskanırım. Sonra kayınbabm sinirlendi.''Artık tercih yapın'' dedi. Sonra eşim ağlayarak babasına yalvardı. Kayınbabam oğluna kıyamadı. Tekrar ev baktık. Şu an aldığımız evi beğendim. Ama içim buruk.

• 3ay

Hem sıfr bina ysa bircok seyi kendilerinin yaptirmalari gerekiyordu bosver

• 3ay

Haklısın. Buna da şükür. Sonuçta benim istediğim oldu.

Yükleniyor...