Mehmet Han ismi nasıl?

Türkiye'nin yarısı Mehmet olduğu için pek içimize sinmeyen ama çok sevdiğimizden dolayı da vazgeçemediğimiz bir isim. Mehmet Ayaz gibi özenti 2. isim yerine Han düşünüyoruz. Sizce nasıl?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Niye sevilmesin mubarek bir isimdir. Isimlerin anlamlarina gore koyun cocugunuza isim.. popiler kulture ayak uydurup da ozenti olmayin cocugunuzn her yasinda rahatca kullanabilecegi ve anlami guzel olan isimler olmali yok berkcan can gibi isimler koymayin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben koyacağım ismi söyledim ve nasıl olduğunu sordum zaten özenti olmak ya da berkcan gibi bişey koyma niyetinde değilim

• 3ay

Han isminin abes durup durmaması

• 3ay

Yok hic durmuyor gayet guzel isim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bencede mehmethan daha iyi

0|0
    0|0
  • Han diye isim olmaz koyacaksanız Mehmethan koyun ama o da pek hoş olmuyor. Oğuz, Burak, Mete, Emir, Cengiz, Tuna gibi isimlere -han gidiyor ama Mehmet'e olmadı gibi. İlla Türk büyüğü olsun diyorsanız Oğuz, Mete, Cengiz'i tercih edebilirsiniz. Osmanlı padişahında ısrarcıysanız -han olmasın isminde.

0|0
    0|0
  • güzel isim

0|0
    0|0
  • han isim mi :/

0|0
    0|0
  • Cengiz han koy büyük imparator veya Noyan koyun

0|0
    0|0
  • Metehan koyun sizde

0|0
    0|0
  • berbat ötesi iğrenç o isimde tanıdığım bir makina mühendisi var 66 yaşında ama adam değil bütün inşaat firmasındakiler nefret ediyor şartlı refleks kusura bakma

0|0
    0|1
    • 3ay

O öyle diye bütün Mehmet Hanlar öyle olacak değil ya

• Hic guzel degil. Mehmet Can koy

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama ilerde Mehmet Can ismi yakışmaz

• Bence yer değiştir daha ihtişamlı ve kallavi duruyor ben olsam öyle yapardım yani Han Mehmet

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok artık

• 3ay

Mehmet Can'da güzel ama ilerde yakışmaz diğerleri de güzel onlara bişey dediğim yok

• 3ay

mehmet can güzel ama sıradan işte bence han mehmet ya da atilla han ya da han atilla

• ali mehmet yapın sizde değişik olsun

0|0
    0|0
  • Gayet kulturumuze uygun hosuma gitti

0|0
    0|0
    • 3ay

Kulağa abes geliyo mu

• 3ay

Sevindim böyle düşünmene

• 3ay

Tesekkurler