Hiç kimseye güvenemiyorum?

Hiç kimseye güvenim kalmadı. Aileme bile güvenmiyorum. Herkes zarar verdi. Hiç sevgilim olmadı. Böyle sürerse yalnızlaşma korkusu yaşıyorum. Nasıl kurtulurum bilmiyorum herkes zarar veriyo. Kimseyle konuşamıyorum annemle bile. Psikologla falan mı konuşsam hayatıma bu şekilde devam edemem?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili bul dicem ama guvenmeden onu bulmak ta zor daha çok zarar görürsen oda düşündüğün gibi çıkmazsa. En iyisi psikoloğa git derim ben kardeşim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvenmek zorunda hissetme kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Boşver içelim şerefine

0|0
    0|0
  • At kendini balkondan vatana millete faydan dokunsun 😂

0|0
    0|0
  • Bence senin kendine güvenin yok.
    Temel sıkıntın bu senin.
    Ve bir an önce psikologa git lütfen

0|0
    0|0
    • 3ay

İlk sevgilimin telefonuna baktım benimle çıkarken düşman olduğum kıza çıkma teklifi etmişti. Başka bir çocuk sevdim instadan ne kadar yarı çıplak kız varsa beğeniyodu. Kuzenim aldatıldı teyzem aldatıldı anneme soruyorum herkes aldatılır aldatılmayan kadın yok diyo. Babamla görüşmüyoruz. Sınava girecektim ygs den çok iyi bir sonuç yapmıştım diş hekimliği istiyodum tutacaktı lys yi bekliyodum sesten çalışamadığım için tv yi kapattım dayımın şiddetine uğradım. Anneme teyzemle ilgili bir şey söyledim ertesi gün bunu teyzemden duydum. Son olarak anneannem fazlalıksın deyip evden kovdu. Yakın arkadaşım arkamdan işler çevirip konuşmayı kesti. Sence?

• 3ay

Ovvvv tam bir aile drami desene seninki.
      Demekki bütün suçlu, içinde bulunduğun orta. Anne baba ayrıldı ve annen, annesine döndü. Sen de onlarla birlikte yaşıyorsun. Dayı dediğin soytarinin derdi ne de, bir tv yüzünden seni dövdü? Anneannen denilen vicdan fakirinin sorunu ne de, seni evden kovdu?

• güvenme boşver. böyle devam et güvensende aynı guvenmesende aynı

0|0
    0|0
  • Ne demek olum intihar mı edicen? Bu kadar güçsüz birimisin sen ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...