Insanlar dis gorunusumle dalga geciyor ne yapicam?

Insanlar dis gorunusumle dalga geciyor direk yuzume soyleyenlerde oluyor soylemeseler bile bakislariyla belli ediyorlar

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Dalga geçmelerini önemseme diyemeyiz. İnsan ister istemez alınıyor. Ama sen, seninle dalga geçtiklerinde gülmesini bil. Eğer gülmesini bilirsen, onlar senin kendinin tüm kusurlarının ve güzelliklerinin farkında olduğunu gösterirsin. O gülüşünle hepsinin ağzına ve gözüne tıkarsın gülüşünü. Bazen dış görünüş bakımından gerçekten göze batan özellikler oluyor, onları kendin saklamaya çalış. Mesela hoş olmayan fiziksel özelliklere sahip olmayan insanlar kendilerine özel bir tarz yaratıp güzelliklerini ortaya çıkartıyorlar. giyinişine ve tarzına da dikkat edersen senden iyisi Şam'da kayısı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen mi seçmişsin bu bedeni eksiğin gediğin var mı şükür et itibar gösterme herkezin bir alıcısı vardır buna inan ve asalaklara kulak asma

2|1
    0|0
    • 3ay

Benim alicim yok

• 3ay

buna sen karar veremezsin sen hayatına düzen ve işini filan düzene sok daha gençsin büyük ihtimalle o zaman göreceksin alıcın var mı yok mu ;)

Kızlar Ne Diyor 16

• Aynı kişisindir belki bilmiyorum ama ikinci defa aynı tavsiyeyi veriyorum.
    Scars to your beautiful şarkısını klibi ile dinle ve anlamını mutlaka benimse.

0|1
    0|0
  • arkdaşlığını kes onlarla , dış görünüşüne bakanlar zavallıdır

2|1
    0|0
  • Kimsenin mükemmel olmadığını bilmelisin he de geç demesi kolay diyeceksin ama kafaya takip sinirden stresten mutsuz bir hayat süreceğine bunu yapabilmelisin.

0|1
    0|0
  • bu kadar kafana takma be sen bir kac bakimla dis gorunusunu duzeltip ya da kilo verebilirsin ama sana oyle bakanlar daima beyinsiz kalicak:d

0|1
    0|0
  • insanları ye

0|1
    1|0
  • Insanlar mal

0|1
    0|0
  • sen kendini begebmezsen kimse seni beğenmez. Barışık ol kendinle.

0|1
    0|0
  • Düşünceni başkalarının yönetmesine izin verme

0|1
    0|0
  • hadi ordan et o zuzular içinde me çar onu görüyorlar

0|1
    1|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :)))) boşver dostum :)

0|1
    0|0
  • keşke dönüp arada kendilerine de baksalar

0|1
    0|0
  • onların asla aynaya bakmadıklarını unutma yeter

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin bu tam ergenlik dönemin kesin insanlari takma kendinle barisik ol cirkin ve ya guzel olman onemli degil onemli olan senin ic guzelligin bosversene hayatinda milletin dusuncelerini onemseme tatlim

0|0
    0|0
  • özgüven sorunun mu var acaba?

0|0
    0|0
  • çirkin değil bakımsızsın

0|0
    0|0
  • Ozguvenini yuksek tut
    Cirkin insan yoktur bakimsiz insan vardir
    Hijenine giyimine kusamina dikkat et

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafa at onlara

1|1
    0|0
  • Kim onlar.

0|1
    0|0
  • bende de öyle birader. tip yok boy kısa adam yerine koymuyolar benle konuşurlarken hep ters konuşuyolar atarlı konuşuyolar. hiç bana insan gibi davranan çıkmadı

0|0
    0|0
  • Kız olmayı dene belki güzel olursun ezik

0|0
    3|2
    • 3ay

Yok herkese kendi gittigin yolu onerme

Yükleniyor...