Universiteye baslicam ama cirkinim diye cekiniyorum ne yapicam?

Bu sene universiteye baslicam ama genelde universitede kizlar guzel erkekler yakisikli oluyor ben tipsizim. Direk yuzume soylemeseler bile gozlerinde kucuk dusucem ne yapicam? Hic sevgilim falanda olmadi zaten kucumsenicem

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka öyle bir sey yok üniversite de hrrkes yakışıklı veya güzel değil gören dicek üniversite ye tek yakışıklı lar gidiyor güzeller gidiyor önce bir kendine güvenin olsun. Ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır kendini öyle görme üniversite okuyacağım güzel olan bu de kendine

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sosyalleşmeyi bil ne çirkinler ne güzel kızlarla takılıyor evlat bu iş çene meselesi öyle düşünme özgüvenin yerinde olsun mantıklı konuş aktif ol üniversite ortamı da seni açacaktır zaten ama derslerini de ihmal etme

0|1
    0|0
    • 3ay

Katılıyorum herşey özgüvende bitiyor bence. Bende sonra anladım bunu ama anladım yani ;d

• 3ay

Agzim laf yapmaz pek sessizim asosyal degilim ama

• 3ay

işte üniversite ortamı açar seni zamanla alışırsın.

Kızlar Ne Diyor 15

• her insan bir diğerinden daha iyi ve aynı zamanda daha kötüdür. sadece fiziksel değil karakter olarak da öyle. bunu kabul edersen hayat daha kolay olabilir.

2|1
    0|0
    • 3ay

Karakter olarak kotu ama dis gorunus olarak iyi olan insanlar sosyal hayatlarinda iyi oluyor ama

• 3ay

Universite ders calismaktan ibaret degil ama sosyal yasantim olmicaksa ne yapayim orayi ben

• 3ay

tabi ki değil ya ama daha alçak gönüllü insanları bulablirsin. birbirinizi her halinizle kabul edeceğiniz yargılamayacağınız insanlar falan. benim arkadaş çevrem özellikle böyle. diğer burnu havada olup herşeyle dalga geçen tiplerden uzağım. ve kendi arkadaş çevremle de gayet güzel eğleniyoruz bütçemize göre :)

• Kendini bu kadar küçük görme lütfen.. Şu ana kadar sevgilin olmaması doğru kişiye henüz rastlamadığın için olabilir, güzellik göreceli bir kavram. Sana aşık olan kişinin gözünde ne kadar güzel olabileceğini bilmiyor musun? Kimse seni beğenmese bile onun için herkesten özelsindir sen. Ayrıca seni dış görünüşünle yargılayanlar olursada o kalitedeki kişilerle arkadaş olmamış olursun. Üzme kendini, ilk önce sen kendini sev.

0|1
    0|0
  • Scars to your beautiful şarkısını aç ve klibiyle dinle.

0|1
    0|0
  • Çoğu insan gibi yani. Kendini özel olmak zorundaymış gibi hissetme. Her türlü arada kaynıyor olacaksın

1|1
    0|0
  • Allah'ın yarattığı herşey güzeldir görmesini bilene yoksa içinde neyse onu görür o

1|1
    0|0
  • Universitede guzel kizlar yakisikli erkeklermi oluyormus? Kim kandirdiysa guzel kandirmis😊

0|1
    0|0
    • 3ay

Gittim gordum oyleydi

• 3ay

Ha ha ha aynen birisi bu oğlanacağıza üni yerine mankenlik ajansını ya da p*rno. film setini tarif etmiş galiba 😀😁😂😃😄😅

• Çirkinsen okuyamazsın, aynen. Şu soruya ciddi olamıcam ya bi' sesli gülesim geldi. Asdfnfjfnf

0|0
    0|1
    • 3ay

Komik mi😒😒? Sosyal yasantidan bahsediyoruz derslerden degil

• 3ay

Demis sorunsuzun biri...

• 3ay

Doğru olanı söylüyorum, sen dünyanı çirkinlik ve güzellik üzerine kurmuşsun. Anlamazsın ne dediğimi. İyi sabahlar.

• orada seni kimse takmayacak ve görmeyecek diye düşün ve sen oraya okumaya gidiyorsun unutma

0|0
    0|0
  • sosyalleş ve kendine güven gerisi gelir ezdirme kendini

0|1
    0|0
  • Bak zevkler ve renkler tartışılmaz kızsan makyaj yap vücudun olsun ver adamları köpeğin edersin saten allah çirkin şansı versin 😂istediğin kadar çirkin ol yani ha erkeksen kesinlikle komik ol ve sosyal kızlar senden kaçmaz bide bakımlı ol peşinden koşarlar 😉😉

0|0
    0|0
  • Ya sacmalama agliyim mi guluyum mi bilemedim cikin su sacma dusuncelerden ya kendiniz le barisik olun

0|0
    0|0
  • Bu özguvensizlikle hakediyosun zaten bunları.

0|0
    0|0
  • Bu kadar üstüne düşme bence güzellik yakışıklılık görecelidir ordaki herkes öyle olcak diye bişey yok iyi tarafından bak sonuçta kazanmışsın

0|0
    0|0
  • Orasi neresi evladim

0|0
    0|0
  • Şu zamana kadar nasılsa öyle oluyor çok acaip bir şey degil üniversite Kafanda büyütme orda da yaşıtların var lisedekiler sempatiksen bunu kulan kendini beğenmiş insanlardan uzak dur çünkü çok oluyor öyle beyin terk insanlar özellikle temiz biri ol bakımina dikkat ve unutma her körün bir alıcısı olur lafı doğru kendimden biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne demek çirkinim kardesim? herkesin kendine göre mutlaka alımlı oldugu bir konu vardır, boyle dusunursen 4 yılını zıyan edersın, kendine güven ve unıversıte gercekten tipinle alakalı bir ortam değil, bana inan

0|1
    0|0
    • 3ay

Tamam derslerime calisicam ama dersten de ibaret degil universite. Sosyal yasantim olmasin mi hic

• 3ay

dostum ders calıs demedım, demek istediğim tipin mahmut tuncerde olsa yanına adriana limayı koyabılecegın bir yer unıversıte, kımler kımlerle takılıyor boolum

• Baştan kaybetmişin ezikliği ajsjs

0|1
    1|0
    • 3ay

Evet ezik dogduk ne yapalim :(

• Üniversite , mankenlik ajansı falan değil. 102938210938 tane tip var.. Rahat olun, kendinize güvenin ve insan olduğunuzu herkesin de insan olduğunu iyi bilin.

0|0
    0|0
  • Çirkinler de okur boşver bunları. Benim de tipim kayık ne yapayım okumayalım mı? Okul sanki muhabbet pazarlamacısının tarlası...😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • Olm sen kendini bitirmişsin gözünü seviyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...