Herkes buraya onu en cok yaralayan seyi gizliden yazsin ne olsa kimse birbirini tanimiyor yarin soruyu silecegim zaten?

Bu gece yaninizda biri olsun en azindan 😟

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğim kız bana hayır dedi ve başkasıyla evlendi. Eşiyle anlaşamadı, ciddi sorunlar yaşadı. Bu arada benim ekonomik durumum çok iyi oldu. Kız bana dönmek istedi. Bu defa da ben hayır dedim. Onu halen seviyorum ama ömür boyu sürecek kırgınlığım da var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence onunla iliskiye baslamalisin bazen insan sevilmek istiyor o kiz acisindan dusunuyorum evet maddi acidan iyi biriyle evlenmek herkes ister ama zaten o baska biriyle evlenmis ve pismanlik yasamis belkide seni redettigi icinde pismanlik yasamis olabilir bence konusmalisin illaki evlenicek degilsin ya oda seni sevsin bakalim bu sefer sevgin surecekmi cunku genellikle tek tarafli asklarda insan karsindaki kisiyi beyinde mukemmel algilatiyor ama taniyinca insana soguma geliyor ama belkide birbirinize korkutuk asik olursunuz 😂😂

• 3ay

Bunu düşündüm... Kabul edemem... Aklımın bir köşesinde hep onun kabul etmemiş olması kalacak ve asla bana olan sevgi sözcüklerine inancım olmayacak. Gururum aşktan öte..

En İyi Kız Görüşü

• Zorla dokunan birisi oldu. İleriye gidemedi ama ne bileyim yine de düşüncesi bile korkunç. İnsanlardan deli gibi korkuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benm eskiden oldu da gecti :) cok fena ayrilik yasamistim ama ii olmis dedim Şu an ki sevgilim hayatima girmesine sebep oldu ii olmus yani :) peki senin?

0|0
    0|0
  • Delikanlı Ada'm gizli olmazı 2 sene sonra kurşun yedim sırtımdan gebertiyorlardı beni

0|0
    0|0
  • İlk aşkımın beni aldatması 😂😂

0|0
    0|0
  • Onu derken anlayamadim. Anlatim bozuklu tavan

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya seni anlaminda sorry

• 3ay

Gizliden yazmama gerek yok.4 senelik kiz arkdsm aldatti. Oldu mu pijjj 😂
      Iyukide aldstmis yoksa oyle bir gerizekali ile omrum curuyecekti

• Aldatmak

0|0
    0|0
  • insanlarin diş görünüşe göre yargılaması adam akıllı sevecek biri olmadı kimden hoşlansam hep ters tepki aldım bu dunyada sevilmeden gididicek olmak çok kötü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...