Nedir Bu Güzellik Algısı?

Bazı insanlar insanların tipine göre hareket ediyor. Bu bir süre sonra can sıkıcı olmaya başlıyor. Her ne kadar umursanmasa da ilk başta ''Artık Yeter'' dedirtiyor. Bir soruda görüş paylaştım ve diğer görüşleri okurken fark ettim ki sadece güzel kızlara beğeni ve soran görüşü var. Derdim beğeni ya da görüş almak değil. Derdim bunun bir sorun olması. Bu soruyu soran kişinin diğer sorularında da durum bu şekilde. Siz de böyle davranıyor musunuz? Ben davranmıyorum. İnsanı tipine göre yargılamak ten rengine göre yargılamaktan daha kötü bir şey benim için.

1|1
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Herkesin bir alıcısı vardır. Onu birgün bulacaksındr mutlaka. Güzellik derken kasıt fiziksekl özellikse ergenler ona çok önem verir ama bu geçicidir.
    Sen şimdi kilo ver fitness a git yüzün bambaşka olur ama ruhun hep aynı kalır.
    O yüzden ruh her zman daha önemlidir ama tipte genede etklili oluo yalan değil şimdi.

1|0
    0|0
    • 3ay

İyi de tip etkili tamam ama güzel biri saçma bir şey diyor çirkin ya da ortalama biri mantıklı veya zekice bir şey diyor. Benim tepkin buna kardeşim.

• 3ay

Ben yaşadım bizzat :D tipsizler iyi kız bulmuşlar :D
      Avrupa nın psikoolojik görünümünü seviyorum. Kültürü bana göre değil zaaten.

• 3ay

Anladım. İyi geceler.😊

• Günümüzde sürekli insanların zihnine işleyen birtakım anlayışlar davranışları da etkilediğinden bu tavırlar pek de şaşırtıcı değil açıkçası...

1|0
    0|0
    • 3ay

Bir yerden sonra sövdürtüyor.

• 3ay

Keyifli paylaşımlar...

• 3ay

Teşekkürler. İyi geceler.

• Var bazı insanlarda öyle.

1|0
    0|0
  • Güzel kız sempatik olandir.

1|0
    0|0
  • Ne yazıkki çok abaza bir milletimiz var. Aç köpek gibi kızlara bakanlar var. Ya herşeyin bir edebi, adabı var. Bakacaksan alttan çaktırmadan bak. Aç köpek gibi bakma. Sanalda ise ap ayrı bir abaza topluluğu var... Anlatmaya kelimeler yetmez.

1|0
    0|0
    • 3ay

İşte benim dediğim de buna yakın. Ya tamam bak. Ben de bakıyorum güzel ya da yakışıklı birini görünce. Ama sarkmıyorum. Ama ayrım yapmıyorum. Ama mantıksız güzel/yakışıklı aramıyorum. Bir insanın görüşü iyiyse onu tipine göre nasıl yargılarsın?

• Güzellik benim

0|0
    1|0
  • Realist...

1|0
    0|0
  • Alakası yok tip önemli

0|0
    0|0
  • Tipe göre ya da rengine göre değil ama hal ve hareketlerinden, konuşma tarzından az çok ne mal olduğunu anlıyorum dostum..

0|0
    0|0
  • En azından ben öyle yapmadım ama yapanlar belliki var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Burada ciddi anlamda tipe göre soru cevaplamiyorum. Soru-gorus sayfasinda tip ne manağğğ :D

1|0
    0|0
  • 21. yy da insanlar genellikle ruhani olaylara değil bedensel olaylara odaklı ondan tip algısı herkeste var. İllaki sende de oluyordur şu çok güzel bu çirkin bu yakışıklı vs vs.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben buna karşı değilim. Tam okumamışsın sanırım. Güzel ya da yakışıklı birini gördüğümde ben de diyorum ''Aa ne kadar güzel/yakışıklı'' diye. Benim dediğim şu ki '' İnsanların bazısı düşünceleri tipe göre ayırıyor.

• 3ay

Burda muamele çekmek saçma tabi.

• 3ay

👏👏işte😊

• Ya şimdi burda kız görünce salya akıtan tip çok. O yüzden çokta iplememek lazım. Sende vatandaşın sorularına cevap verme. Senin görüşünü haketmiyor. Çünkü bu gibi durumların önüne geçilmez.

1|0
    0|0
  • Haklisin. Sana katiliyorum.

1|0
    0|0
  • Malesef bazi aptallar oyle canim

1|0
    0|0
  • Hepimiz öylesin sen de yapmam dersin ama kesin bir kere deolsa yapmışsındır bu bizde var

0|0
    0|0
  • Bu saçma sitede böyle işliyor ama bazı ogretmenler bile beni muhattap almadi mini etekli güzel kızları muhattap aldı bu işler böyle maalesef

0|0
    0|0
    • 3ay

Maalesef öğretmenlerde de var bu haklısın

• 3ay

Ben hiç vermiyorum gusel diye kimseye torpil yapılamaz

• 3ay

veya yakışıklı diye hatta genel olarak ele alalım tipin iyi diye bir ayrımcılık söz konusu olamaz

• insan ayıran insan olamaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...