Bu fotoğraf beni çok duygulandırdı. Sizce de hayat kimileri için çok uc noktalarda değil mi?

Bu fotoğraf beni çok duygulandırdı. Sizce de hayat kimileri için çok uc noktalarda değil mi?az önce instagramda denk geldim ve halime bin kez daha sükrettim.

6|6
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef öyle. Hayat bazen kimilerine çok acımasız olabiliyor. Fakat bizimde çoğu zaman elimizden bir şey gelmiyor, ki gelebilecekse de kılımızı kıpırdatmıyoruz. Bize dokunmayan yılan bin yaşasın kafası işte. Ve insanlar öyle saçma şeylere üzülüp isyan ediyorlar ki anlatılamaz yani. Yok kiloluyum, yok sevgilim terketti, yok sınavı geçemedim ve daha bir sürü şeyler. Bilmiyoruz ki hayat kısa, yarına ne olacak, yaşayacak mıyız? Bir türkü var Koca Dünya diye sözlerini çok severim. İsterseniz bir dinleyin. Tam da bu durumu anlatıyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• millette burda

çik yilnizim
    sivgilim tirkitti
    himilimiyim ailem iğrinirsi çik kizir. derdinde bilmiyorum sinirden elim ayağım titriyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Herkesin derdi kendi yaşadığı kadar. Kimsenin derdini küçümsememek lazım. 3 yaşında çocuklar kardeşi oldu diye depresyona girip yemeden içmeden kesilebiliyor. Ama evet, dışarıdan bakınca bazı hayatlar gerçekten zor.

1|0
    0|0
  • Herkesin derdi kendisine büyük gelirmiş
    aslında işin özü bu

2|0
    0|0
  • Kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Maalesef öyle. Hayat bazen kimilerine çok acımasız olabiliyor. Fakat bizimde çoğu zaman elimizden bir şey gelmiyor, ki gelebilecekse de kılımızı kıpırdatmıyoruz. Bize dokunmayan yılan bin yaşasın kafası işte. Ve insanlar öyle saçma şeylere üzülüp isyan ediyorlar ki anlatılamaz yani. Yok kiloluyum, yok sevgilim terketti, yok sınavı geçemedim ve daha bir sürü şeyler. Bilmiyoruz ki hayat kısa, yarına ne olacak, yaşayacak mıyız? Bir türkü var Koca Dünya diye sözlerini çok severim. İsterseniz bir dinleyin. Tam da bu durumu anlatıyor...

0|0
    0|0
  • Testere final sahnesi geldi aklıma. Filmin sonundaki sözler gercekten çok anlamlı ve etkileyici.

İnsanlar hayatta oldukların için fazla nankör..

Halimize şükretmeliyiz. Allah tüm hastalara acil şifalar varsin

1|0
    0|0
  • Herkesin derdi kendine büyükmüş. Senin kolun kesilirse benim canım yanmaz.

1|1
    0|0
  • Evet biz sivilcemize onumuza bunumuza takiyoruz, bazi insanlarda boyle sıkıntılarla bogusuyor. Sukurler olsun diyemiyoruz. Maalesef.

1|0
    0|0
  • Bu resim 10 senedir var ama durum gerçeği değiştirmez

1|0
    0|0
  • Yazık dcek bisey yok

1|0
    0|0
  • Her halimize şükürler olsun.. Allah beterin beterine rast getirmesin.. Sabah sabah üzüldüm be güzel kardeşim, şu hale bak 😟

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun zor durum..

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin duygulanmamak elde değil

1|0
    0|0
  • Afferim cicikızzzz

1|0
    0|0
  • Gogus kanseri sanirim... uzucu be ):

1|0
    0|0
  • Hayat inanılmaz bir gerçek

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • bu fotoğrafa bakıp sağlığımıza hergün şükretmemiz gerek

1|0
    0|0
  • İnsanlar bu aciları hissetmesi icin yasamasi lazim

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Ooof of. allah ıslah etsin bizleri

1|0
    0|0
  • çok haklısınız ancak acımak yerine yanında nasıl oluruz onu araştırmak lazım

0|0
    0|0
  • Üzüldüm

0|0
    0|0
  • Rabbim önce hastalıktan, sonra o Haç'tan kurtarsın o muhterem anneyi...

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa sen ondan çok daha acınası ve zelil aynı zamanda rezil bir durumdasın

0|0
    2|2
  • Burnunu kaşını begenmeyenler baksın bunada şükretsin

0|0
    0|0
  • Hayat bazılar için gerçekten çok zor :/ :/

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Gözlerim dolduu Allah yardimcisi olsun :((

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin, tüm zor durumdaki hastalara😔

1|0
    0|0
  • Sıradan acılarımızı bi'kez daha sıradanlaştıran bir resim.

1|0
    0|0
  • Evet yok biri popom buyuk biri memem kucuk diye aglar. Ne boş insanlar vsr.

1|1
    0|0
  • Aynen oyle

1|0
    0|0
  • Bu fotoğraf beni ağlatmıştı

1|0
    0|0
  • Haklısın... çok şükür halimize

1|0
    0|0
  • Allah yardım etsin 😔

1|0
    0|0
  • Kimsenin derdi acısı küçümsenmez.

0|0
    0|0
  • Ya işte.. Allah büyük dert vermesin. İnsanlar en küçük şeyde ölmek istiyorum vs diyor. Dua edip şükretmek lazım..

0|0
    0|0
  • Rabbim yardım etsin üzüldüm😐

1|0
    0|0
Yükleniyor...