EN SON KİME NASIL BİR ŞAKA YAPTINIZ? TEPKİLER NE OLDU?

Ben şu an anneme yapıyorum.
Telefona uygulama indirdim televizyon ile bağladım uygulamayı, sabahtan beri telefondan ses açıp kapatıyorum hızlı hızlı kanal değiştirip televizyonu kapatıyorum :D Annem kaskatı kesildi :D Hala açıklamadım Demet noluyo noluyo diye geziyor salonun içinde :D Ben bu şakayı birkaç gün devam ettireceğim :D
Siz en son kime nasıl bir şaka yaptınız? Ne tepki aldınız? :D

Güncellemeler:
3ay Soru güncel gelin böyle :)
Benim şakam hala devam ediyor :D

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• işyerimde bir iş arkadaşıma şaka yapıldı benim ile ilgili bir şaka. ben daha işe başlayalı 8 ay filan olmuştu izin aldım o gün için bir başka arkadaşımda diğer iş arkadaşıma benim kaza sonucu hakkın rahmetine kavuştuğumu söyledi. elindeki işi gücü bırakıp çalıştığım fabrikaya geldi ve cenazeme gelmek için izin almış beni ayakta görünce boynuma sarılıp ağlamaya başladı abi böyle eşek şakası olurmu diye hüngür hüngür ağladığını hatırlıyorum:( gerçi bizde yaptığımız şakadan dolayı çok üzüldük ama en azından bizim için insanların verdikleri değeri tartmış ve ne kadar sevdiklerini anlamış oldum. :'(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızın özel bir gününde "otur çabuk otur asla kalkma pantolonun kırmızıya dönüyor sandalyeden akıyor" vs vs kandırmıştım kız ağladı neyseki yakın kankamdı

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Suratıma komple garnienin 3lü bişeyi vardı onu sürüp bembeyaz yapmıştım
    Güneşliği de korneşten çıkarıp, uyuyan sevgilimin yanına uzanmış ve onu uyandırmıştım.
    Rahmetliyi seviyordum yaa :P

1|0
    0|0
  • Dayak yeme sonra 😂

1|0
    0|0
  • LÜTFEN ÖTEDE UTAN GEL :)

1|0
    0|0
  • Yapma demet yazık annene :)

1|0
    0|0
  • bende onu yapıyodum valla :D

1|0
    0|0
  • Sana aşkım

0|0
    0|0
  • Benzeri bir şakayı bende anneme yapmıştım. Bir app ile bilgisayarımı kontrol ediyordum. Korku filminin üstüne not defterini açıp değişik yazılar yazdım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...