Keşke söyleseydim dediğiniz bişey oldu mu?

Ben internetten çok çok tesadüf eseri biriyle tanıştım ama nasıl diyim hiç art niyetli değil mesela baya her gün konuşuyoduk okullarında bir kız varmış bana anlatıyodu sonra fotoğraflarını atıyodu ama kullanıcı adını siliyodu falan ama düzgün silememişti birinde ben buldum kızla aralarını yaptım baya konuşuyoruz işte 2 yıl falan olmuş sonra bu bana şey dedi senle ilk tanıştığımızda senden hoşlanmıştım ama sen pas vermemiştin falan dedi sonra iyi ki sevgili değiliz lan iki gün sonra ayrılmaktansa iki yıldır arkadaşız falan dedik sonra buluşma kararı aldık şehirler de yakın buluştuk baya da eğlenceli biriydi abim gibi oldu artık bir kaç kere daha buluştuk 4 yıl sonra kazada öldü doğum gününden bir hafta sonra o hafta sınav haftası dşye öküz gibi ders çalışıyodum belki de en uzun görüşmediğimiz süreydi doğum gününü sonra kutlarım dedim ama kutlayamadan gitti son konuşmamızda görüşürüz demişti görüşemedik

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım sende ondan hoşlanıyordun ve bunu ona söyleyemedin?
    Başın sağolsun zor gerçekten Allah yardım etsin
    Ve konuya gelicek olursam evet sırf bu yüzden işte belki ölürüm kalırım bilsin diye ona onu sevdiğimi söyledim belki bitti herşey görüşmüyor olabilirz alkin onu sevdiğimi içimdekileri söylediğim için keşke demicem bu konuda... ölsem bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...