Türk kızlarının beklentileri neden bu kadar yüksek?

Türk kızlarının beklentileri neden bu kadar yüksek?

Hem zengin hem yakışıklı hem kaslı hem karakteri düzgün hem de kültürlü olsun istiyorsunuz iyi güzel de bütün güzel özellikler bir arada olmaz ki. :D okumamış kız bile böyle birini istiyor :D

Hayır kolay kolay da beğenmiyorlar da birini ben anlamıyorum burak özçivitimi bekliyorsunuz yani?
yükseltin çıtayı da yükseltin allahu ekber dağına kadar yükseltin.

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Türk erkekleri de tipine kılına bakmadan 1.80lik rus kızı istiyor onu napıcaz peki kuzum 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Türk kızlarının çoğu yanında gezerken başkasına bakmayacak adam arıyor olaylara küfürle değilde sakinlikle cevap veren bir insan her zaman sevgiden ònemli olan saygî duyan bir insan yani hani bu Türk kızları varya kızdığında dòvmicek adam arıyo anlatabildim umarım

1|1
    0|0
  • öncelikle okumamış kızında böyle hayalleri olabilir sonuçta o da insan insanları eğitime göre yargılamak yanlış diğer konuya gelirsek herkes her şeyi ister hepimiz azla da yetinebiliyoruz Türk erkekleri de hep Adriana lima bekliyo kimsenin isteğine gem vuramazsın

0|1
    0|0
  • hepsi medcezirler, kiraz mevsimiler çilek kokularıdırlardan oldu. türkçem bile bozuldu. ne diye dizi izleyip hayale dalarlar bilmem

0|2
    0|0
  • Hahahahha. Guzel bir soruymus. Benim icin kasli olmasina gerek yok. Digerleri olsa yeterli 😁😁

0|1
    0|0
  • Evet beklentilerimiz yüksek :D

0|1
    0|0
  • çok yüksek değil herkesin ki

0|1
    0|0
  • Öyle duşunmuyorum.

0|1
    0|0
  • Boş hayaller bunlar :D

0|1
    0|0
  • türk erkeklerinin beklentileri:
    170den uzun (adamın kendisi 172 boyunda)
    zayıf ince uzun bacaklı
    sarışın yeşil gözlü
    ahlaklı zeki eğitimli

0|1
    0|0
    • 3ay

yoo benim beklentilerim böyle değil güzel ve karakterli olsun yeter

• çünkü Türk erkekleri sevgilisi olsada ondan daha güzel bir kızdan etkilenebiliyor falan yani aslında önemli olan karakter güzellik bakım ile de oluyor

0|1
    0|0
  • Aynisi sizede gecerli

0|1
    0|0
    • 3ay

ben zengin ya da kaslı bir hatun istemiyorum :D güzel olsun karakterli olsun yeter :D

• Adam ve göbekli olsun bana yeter

0|1
    0|0
  • Yüksek değil.

0|1
    0|0
  • Benim bir beklentim yok açıkçası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes televizyondaki dizi karakterleri gibi birilerini aramaya başladı. Halbuki adı üstünde KARAKTER dizi karakteri. Böyle bir şey yok. Elindeki kişiyi hayalindeki kişiye çevirmek için çabalıyor. Eğer bu çaba sonuç vermezse de "beni taşıyamıyorsun" (o zaman vinç getirelim) Sevdiğini taşımak için seviyorsan hiç sevme. Sevdiğin kendini taşıtmaz yanında durur.

0|1
    0|0
  • kızlar zengin kültürlü yakışıklı arıyorlar
    erkekler için nefes alsa bile yetiyor bence bunun bir orta yolunu bulmalıyız

1|1
    0|0
  • Hayal kurmak parayla mı :D

0|1
    0|0
  • Kendilerini bişey sanıyolar

0|1
    0|0
Yükleniyor...