Mit çalışanlarını deşifre etmek fazla kolay değil mi?

Bulunduğunuz ilin bölge müdürlüğünün kapısından çıkanları oturup inceleseniz ya da araçların plakalarını alıp sorgulatsanız kim olduklarını öğreniyorsunuz. Diyelimki sorgulatamadınız en kötü ihtimalle binadan çıkan araçların plakalarını alıp herhangi bir terör örgütü ile paylaşmanız suikast düzenlenmesi için yeterli. Sizce de fazla kolay değilmi?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• mitte çalışan herkes mit çalışanıda herkes ajan degil :D ajanlar genelde mite binasına öyle kafasına göre girip çıkmaz birde görevdeyse falan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oysa adamlar senin kadar zeki olamadilae vahh vahh 😀

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle bişey iddia etmiyorum ki böyle bir durumda sistemin nasıl işlediğini ya da işleyeceğini soruyorum bilenlere. Bu kadar kolay olmayacağını bende tahmin ediyorum heralde.

Erkekler Ne Diyor 13

• Simaları hatırlayıp denk gelebilirsin ama zaten oturup kapıyı izlemen, dikkatlerini çeker. Plakalar değişiyor ayrıca.

0|0
    0|0
  • mitte çalışan herkes mit çalışanıda herkes ajan degil ajanlar genelde mite binasına öyle kafasına göre girip çıkmaz birde görevdeyse falan

0|0
    0|0
  • Tabii canimm

0|0
    0|0
  • Sen bir dahisin

1|0
    0|0
  • Vay be senin mitin başına geçirmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • Mit zaten bilinmesini istemediğini sürmez ki ortaya? her mit elemanı aynı seviyede midir ki? Çalıştığım yere gelirler bazen kimlik gösterip belge alırlar. Adamlar zaten öyle saklanan insanlar değiller çok :)

0|0
    0|0
  • O iş öyle değil ve gülüm :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl?

• 3ay

Benim öğrenmek istediğim de buydu zaten, teşekkür ederim. Yalnız suikaste değer insanların o kapıdan girmeyeceği görüşüne katılmıyorum, o kapıdan kimler kimler geçiyor.

• 3ay

Anladım :)

• Düz mantık düşünüyorsun matmazel 🙂

0|0
    0|0
  • Bölge mudurlugumu. İlk defa böyle bir şey duydum

0|0
    0|0
  • Manyak mısın buna mı uğraştın birde kız olarak bunu yapmana çok şaşırdım doğrusu

0|0
    0|0
  • Salakça

0|0
    0|0
  • öyle kolay degıl mıtte calışan bazı elemanlar hıc mıte ugramadanda ışlerını halledıyor senın gorduklerın sıvıl memurlar veya bılınen mıtcıler asıl gormedıklerın var yoksa mıt olmazdı

0|0
    0|0
  • değil canım

0|0
    0|0
    • 3ay

sen kimsin

• 3ay

mitçiler kendi üstüne kayıtlı araç kulanmaz

• 3ay

onlar seni bulur

Kızlar Ne Diyor 2