Abimin bana farklı anlamda yaklaştığını farkediyorum?

bunu söylemek çok utanç verici ama abimin benim yanıma gelip saçlarımla ve boynumla oynaması, ayağa kalk bir sarılalım seni bir öpiyim demesi beni çok rahatsız ediyor, farklı şeyler oluyor abimde o zaman farkediyorum, arkadaşlar yardım edin ne yapacağım çok rahatsızım

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken ben bıle rahatsız oldum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya aynı durum bende de olmuştu ama ben ona ciddi bir şekilde niye bana böyle davranıyorsun diye sorup onunla sorunumu halletmiştim bence konuş bir an önce

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl hallettin peki onun tavrı ne oldu, kabul etti mi yaptığı şeyi? şu an aranız nasıl?

• 3ay

Ya gittim abi dedim aslında abi bile demiyorum 1 yaş var aramızda adı kerem. kerem bişey diycem ben bişey fark ediyorum ama yanlış da olabilir dedim o da direk anladı yanlış hisstemiyorsun falan dedi kerem biz kardeşiz bak bunu halledbiliriz dedim o da haklısın zaten hep arkadaşlarım yüzünden böyle oldum dedi ve halloldu

Erkekler Ne Diyor 17

• Exper kasmak için böyle sorular soruyorsan çok serefsizce bir davranış bu baştan söyleyim. Gerçekse anne ve babanla konuş.

0|2
    0|0
  • tobe ya

0|0
    0|0
  • Öz abin değildir bence

0|0
    0|0
  • Uzak dur, her yaklaştığında uzaklaştır kaç.

0|0
    0|0
  • ona bunu açıkça söyle yoksa ileride kötü olur bu arada yaşın kaç

0|0
    0|0
    • 3ay

Açıkça söyleyemem utanıyorum farkında olduğu bilmesinden

• Belki kötü bir niyetle öyle yapmıyor dur sonuçta kardesisin seni bir abi şefkati ile seviyor olabilir

0|0
    0|0
  • Hahahahaahah lls

0|0
    0|0
  • İnsanın midesi kalkıyo ya :(

0|0
    0|0
  • uzaklaşmaya çalış, rezil herif ya

0|0
    0|0
  • Yüz verme fazla

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç

0|0
    0|0
  • Vay terbiyesiz abi. :/

0|0
    0|0
  • yuh yani

0|0
    0|0
  • Abin hastalıklı virüslü

0|0
    0|0
  • ensest mi oha

0|0
    0|0
  • Ohaaa çüüş yani, sen kaç yaşındasın abin kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Kafanda kuruyorsun bence. Bu çok ağır adice birşey Bırak dile getirmeyi bunları kafanda kurgulaman için bile Çok düşünmek gerekir. Abin o senin çok sevebilir Sarılmak isteyebilir saçlarınlada okşar. Bunları düşün siz aynı kandansınız Kardeş Karındaşsınız iyice bir düşün. Bir abi ile bir şerefsiz arasındaki farkı bir ayırt et

0|1
    0|0
    • 3ay

Bunun farkındayım zaten abimde bir şeyler farklılaşıyor demiştim o anda 20 yaşındayım bunun farkında olamayacak kadar küçük değilim

• 3ay

Peki madem abini sorguladın. Sıra kendini sorgulamakta.. Kendi psikolojini iç dünyanı.. Belki sıkıntı sendedir farketmemişsindir. Abin öyle bir şey yapmıyordur. Senin iç dünyan karışıktır belki

Kızlar Ne Diyor 8

• Sana o şekil yaklaştığında sert bir şekilde uyar anlar mesafeli olur. Olmazsa annenle konuş o uyarsın

0|0
    0|0
  • Konus
    Ona derdini anlat eger rahatsiz oluyorsan sakin susma!

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum ya. Sen önlemini al, dikkat et. Uyar uygun bir dil ile. Üstelerse annene söyle.

0|0
    0|0
  • Babana söyle o onun hakkından gelir

0|0
    0|0
  • Ona rahatsız olduğunu söyle bence

0|0
    0|0
  • Sen bence burda fazla takılma. Düşüncelerin bozulmuş.

0|0
    0|0
  • Malmisin sen abi o abiii. ulan millet kardesinden suphelenir olms vay ya

0|0
    0|0
  • konuşsan?

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl?

• 3ay

abinle konuşsan ne hissettiğini