Çok kötü birşey yaptımm?

Yıllar önce annem babam ayrıyken biz kardeşimle 6 yaşında ben 6 aylık kardeşimle köye gittik babannem baktı bize bu 3 ay süresince babam istanbula döndü annemdeen ayırdı bu sırada babadan üvey amcamın kucağına alıp beni oyaladığını ayrıca zıplayıp canımı acıttığını hayırlıyorum kimselere söyleyemedim. Daha sonra bunlar istanbula göç ettiler yıllar sonra bize gelip gitmeye başladı çok iyi anlaşıyoduk ben buna aşık olmaya başladım ve açıldım çok kötü bir duygu o da hislerime karşılık verdi ve hayalimdeki kadınsın dedi ama sen benim üvey amcamsın dedim sonuçta annesiyle kan süt bağı var babamla araştırıcam dedi bu süre içinde yakınlaştık el ele göz göze daha ötesi yok sonra bu ağladı olmuyo ben hocaya sordum bana bu çok günah ayrılmak ve bidaha asla görüşmemek daha iyi bizim için sana da yazık ben ailenin yüzüne bakamam dedi ve bize o gün bu gündür gelmedi hiç yüzünü görmedim arka mahallemizden dolanıyor100 metre ilerimizde oturuyorlar çok kötü durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum çok pişmanım çok kötü durumdayım boşluğa düştüm beni her yerden engellemiş...

Güncellemeler:
3ay Lütfen görüşlerinizi saygı çerçevesinde yapınız gerçekten psikolojimi etkileyecek derecede sarsıntıdayım inanmayanlara saygım var görüşlerini kendilerine saklasınlar yemin ederim hepsi doğru yaşantıdır
3ay Ben 18 o 25

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapmış uzak dur sende

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yaşlar kaç?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben 18 o 25

• 3ay

Tabiki Allah razı olsun 👭 siz de ❤

• 3ay

inş. cümlemizden

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir varoş hikayesinin daha sonuna geldik

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç yasindasiniz o kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Olmaz tabi. Sen başka uğraş bul kendine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...