Hadi herkes en rezil anını anlatsın :D?

Rezil olduğunuz utandirici bir ani yazın bakalım :D

0|1
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• Daha beteri vardır muhakakk yaşadıgım ama öğlen markette yaşadıgım olayı anlatayım madem öyle :) Markete gittiğimde alışveriş yapıyorum canım çiğköfte çekti pakette duruyordu unlü mamüller reyonunda 3 tane kız var birde tam rezillikti ya. o çğ köfte olan reyona şaaak diye elimde alayım derken bir vurdum cama :D:DD ulan bu kadar güzel temiz silinirmi dedim cam bile gözükmüyor dedim :DD bana gülmeye başladıalr saolsunlar espriyle sıvıştım aradan hemen kaçtım :DD:D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığım herifi lisedeyken kantinde izlerdim o da hep basket oynardı bir gün yine tam karşıya kuruldum izliyorum, kalbim kanatlanmış böyle gözümü ayırmadan ona bakıyorum aşkla, sonra adi herif kafama basket topu attı.😂😂😂😂😂😂 Rezil oldum en çokta ona😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Giyinme kabinindeyken kızın birinin içeriye dalması ve kaçmasının bir anda gerçekleşmesi :)

1|0
    0|0
  • Toplantıda kahve içerken nefes boruma kaçmıştı. Ağzımdan burnumdan kahve gelmişti.

3|0
    0|0
    • 3ay

Sonra o öksürük herkesin bakması offf :D

• Yakın bir arkadaşım evlenmişti yaklaşık 1 hafta sonra evlerine yemege gitmiştim yenge hanımın ailesi falan da oradaydı yemek yerken kızın hamile oldugunu öğrendim. Halaydamı karar verdiniz bu ne acele demiştim sonra ortalıgı bir sessizlik kapladı yenge hanımın babasının kızım ordan bir su ver demesiyle ortam eski haline yavaştan dönmüştü :)))

1|0
    0|0
  • lisede hoslandgm kızın yanna teklf etmek için gderken kütüğü görmeyp yere kapaklanmstm :D içler acısıydı

1|0
    0|0
  • Heheheh seni şakacı.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • küçükken sıçana kadar yemek yemem ve sokak ortasında altıma sıçmam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tatildeydik yazin gecen sene yakisikli bir cocuk gordum tamammi o da bana bakıyor. Otelin kapisina gidiyordum kapiyi gecmisim haberim yok. mallik olmasin diye Otelin çevresini turladim ya. Bide ne goruyim turladigimda cocuk hala orda. Mal olmustum yani anladi kesin. Otelin arkasi bos araziydi kim ne yapmaya gitsin dhdhnd

1|1
    0|0
  • Bir kış mevsimiydi tam yolun karşısında durağa geçeyim derken otobüs önümden geçti arkasından koşarken düşmüştüm pat diye oturuverdim yere 😂 Gizli buzlanmaya dikkat 😄

1|0
    0|0
  • Okul çıkışı arkadaslarla yemek yemeye gitmiştik sandalyeler pilastik mis çantamı sırtımızı dayadigimiz yere asmistim pilastik olunca çantayı taşıyamadı arkaya doğru düşmüş bende bakmadan oturunca yere kapaklandim çok rezil hinssettmistim 😂😂🙈🙈

1|0
    0|0
    • 3ay

Haha baya kotu olmuş ya herkes gormeseydi bari :D

• 3ay

O an kafamı deve kuşu misali masaya koyup hiç etrafa bakmadigim için bilmiyorum vaLa😂

• Okulda öğle arası herkes bahçedeyken bir anda düşmem 😑🔪

1|0
    0|0
    • 3ay

Düşmek çok rezil hic deme :D

• sınava koşarken düşmem ve koşmaya devam etmem :)

1|0
    0|0
  • kalabalık bir grupla sinemaya gittik. Salonu falan kapatıltık. Annemin arkadaşının doğum günüydü süpriz yapacaktık. Doğum günü sahibinin bir oğlu vardı. İşte bir kaç yerde karşılaştık. Elimdeki poşetleri falan almıştı. Neyse sinema ya gittik sonra pasta geldi ben servis yapıyordum. Ona da götürdüm. Teşekkür falan tti. sonra ben birden geriye doğru adım atınca merdivenleri unutarak tabi. En aşağıya kadar yuvarlandım panda öisali. Gülmekle yardım etmek arasında kaldım. Üstünden 6 ay geçti. onu da bir daha görmedim zaten :))) ay ne zaman hatırlasam gülerim

0|0
    0|0
  • Herkesin içinde yüz üstü yere yapışmıştım.😒

1|0
    0|0
  • Lisede sevdiğim beyden arkadaşıma bahsederken adını söylüyordum bir baktım yanımdan geçmiş duydu beni sonra arkasına baktı 😂

0|0
    0|0
  • Anlatamam

0|0
    0|0
  • tacizz

0|0
    0|0
  • Bugün o utanç denen şeyi çok net yaşadım..

0|0
    0|0
  • hergunum rezil

0|0
    0|0
  • Arkadasla dolmusa binmistik beş dk sonra in çektim zaten ben iki araba degistrmem gerekiyordu neyse musait bir yer diyecekken adam yavaşladı boyle kaldırıma yanaştı tam o sırada da ikinci binecegim araba gecti durağa dogru yetismem gerekiyordu ben bizim dolmuşun durduğunu zannettim dolmustan indim ama nasil inmeydi Oo sarsildim bole tokezledim İETT durağının onune dogru bir ton millet durakta bekliyordu cok rezil olmuştum :-(

1|0
    0|0
  • işyerindeydim ben fotoğrafçıyım. Phtoshop yapıyodum benim reglim düzensizdir. hiç belli değildir. bir ağrım olur olmaz. ogünd beyaz sandalyeye oturdum ama bir anlık sonra kalktım orası kan olmuş heryer bembeyaz sandalye kan içinde. Benim üstüm olan abi dediki buraya nolmuş ben hiç cevap vermedim bişey demedim. Ama sonra orayı sildim sonra banyoya geçip ağlamıştım belime kapşollumu sarıp bütüngünü öyle geçirmiştim doğal olarak bütün işyeri Regl olduğumu anladı.

2|0
    0|0
    • 3ay

Off çok kotu olmuş ya üzüldüm cidden ama insanlık hali neyapican kiyamam

• 3ay

aynennnn geçti gitti ama aklımda hala sjsjshshd

Yükleniyor...