Nasıl konuşkan olabilirim?

çekingen ve hiç sohbeti olmayan biri olup sonradan konuşkan olan var mı?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, bundan yıllaaaar yıllar önceydi

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl aştın

• 3ay

Hmm. Aslında benim arkadaş çevrem çok bayağı insanlar sanırım bu yüzden böyleyim. Arkadaşlarım iyi insanlar kalpleri temiz ama dürüstçe söylim ot gibiler haliyle onlarla takılmak istemiyorum. Eskiden daha aktif hayatı olan arkadaşlara sahiptim ya evlendiler ya okumaya çalışmaaya vb başladılar yollarımız ayrı düştü. Ama onlarlayken daha konuşkan ve hayat doluydum. Son yıllarda konuşmamda gerileme başladı. İçine kapanık değilim aslında kafa dengi arkadaşım yok

• 3ay

Üniversite okuyorsan illa konuşacak bulursun birilerini ya

En İyi Kız Görüşü

• Benim kankam bir ara birlikte takıldık şimdi hiç susmuyo onu çok özledim ama 2 yıl oldu görüşmeyeli :((

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben uzun konuşunca kimse dinlemiyor çok abartıyorum ben galiba

• 3ay

Haklısın benim arkadaşlarım biraz sıkıcı insanlar

• 3ay

Hiç tahamülüm yok ölelerine ama dert için bestler diyim :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Konuskan olmak için gündemi siyaseti sanatı sporu müziği modayı az çok takip edip bilgi sahibi olman gerekiyor ablacım yoksa neyden konusacaksin toplum içinde ortamda bunu yap gerisi çok rahat gelir

1|0
    0|0
    • 3ay

Eskiden takip ederdim ama çevrem ot gibi olunca ben de bıraktım arada haberlere bakarım tv izlemem öyleyim

• 3ay

Ama doğru diyorsun

• K O N U Ş A R A K

1|0
    0|0
    • 3ay

Aklıma konu gelmiyo ne zaman eve dönüyorum o zaman geliyo ben hep dinleyen tarafım

• 3ay

Şimdi karşılıklı sohbet diyalogta adam anlatır sana hak doğar ya da o konuda seninde bir fikrin vardır beyan edersin. Bu şekilde konuşursun.

• 3ay

Bana hak doğuyor da cümle kuramıyorum o kısacık anda. toparlaysmıyorum aklımdaki kelimeleri kısacası 2 kelimeyi biaraya getiremiyorum Adam da haliyle ya sohbetine devam ediyo ya da bitiriyo

• Zamanla olursun merak etme açılırsın

1|0
    0|0
  • Konuşmak bir işe yaramıyo sus en azından çenen ağrımasın.

0|0
    0|0
  • ben ben bennn😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl aştın

• 3ay

antidepresan ve klasik şeyler işte.. yeni kişilerle tanışma falan.. zaten terleme falan geöçip sesim yüksek çıkmaya başlayınca beni durdurabilene helal lsun😂

• Konuşarak

0|0
    0|0
  • Yeah that's me.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl aştın

• 3ay

Sağol

• 3ay

Arkadaş çok etkiliyor ama ben ilaçların da çok faydasını gördüm bakkala bile gidemiyodum bir zamanlar.

• Seni utandıracak şeyler söyleyemeyeceğini çekingenliğinden anlayabilirsin. Onun içün rahat olun ;)

0|0
    0|0
  • İstersen Başla Birinden konuşkansa Devam et.

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • İçinden gelecek.

0|0
    0|0
  • Sakız çiğne 3 gün sonra konuşursun

0|0
    0|0
  • Ben Olamadım

0|0
    0|0
  • Ben öyleydim İlkokul yıllarım boyunca hiç arkadaşım olmadı. Hiç kimseyle konuşmadım Lisede arkadaşlarım oldu. Ama hiçbiriyle dışarda bir yerde görüşmedim bile öyle Asosyaldim. Ha üniversitede topladım belki biraz Ama ne yaparsın Yinede kalıntıları var Bigün gelip bana deseler dışarı çıkıp eğlenicez gece. Ben evde kalmayı tercih ederim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ben oyledydim

1|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl aştın çekingenliğini

• 3ay

Onceden hep evdeydim bunu zamanla daha disari cikmaya basladim ortamlara girmeye basladim sohbetlerde görüş hep baysatimm ve zamanla simdi hic cekingen değilim konusup ediyorm

• 3ay

Hmm zor değilmiş o zaman herkesin yaptığı şeyler

• konuşkan bir arkadaş edinmeye çalış onla takıla takıla açılırsın denenmiş bir çözüm :) haberin olsun

1|0
    0|0
  • açılırsın zamanla

1|0
    0|0
  • Farklı ortamlara girip tartışmalara katıl. Tanıdık olamalarına gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...