Çok bunaldim lise sondayim yardım eder misiniz?

Herkese merhaba, ben çok bunaldim artık. Her gün bir önceki günümü arıyorum çünkü her gün daha kötü ve daha zor oluyor benim için.

Şimdi arkadaşlar ben lise son da okuyan birisiyim, ailem daha iyi olur diye bir koleje yazdırdı. Kolej dediysem ortam zengin biçler kassar kızlar yok (var ama 2-3 tane neyse) ortam olarak dershane gibi kısaca. zaten dershanenin koleji. Ortam olarak sıkıyorlar lise3 de geçen sene Anadolu lisesindeydim ama böyle değildi. Benim de birkaç sorunum var bunları çözmek zor biraz zamanla cozulecek şeyler her neyse herşeyden bıktım ve okula da calisamiyorum çok istek yok zaten 3 sene önce lisede taşındık buraya ve eski arkadaşlarım dostlarım cevrem ortamın herşeyin orda kaldı ve yeni bir yer işte yeni yeni alisiyorum ama sevemedim burayı ve sevmiycemde i yüzden üni yi kazanıp bir an önce gitmek istiyorum. ben hayattan koptum bu sure boyunca güçlü biri değilim keşke olsaydım ama değilim bu yüzden yardıma çok ihtiyacım var bana ne indirebilirsiniz? Çok uzun tutmamak için herşeyi yazmadım soru sorucakdaniz yanitlarim yani

Güncellemeler:
3ay Koleje geçince eski okuldaki ( burada Anadolu lisesindeki) tanıdığım herkesle bagimi kopardim. İlk sene iyi anlatıyorduk ama sonra hepsinin gerçek. Yüzlerini gördüm çıkarcı yalancı ikiyüzlü asalak tipler işte s. edin her neyse yeni okulda da daha önce derhsneden ve eski doğumdan bir iki var ama onlar kadar bos değiller o yüzden aram normal.
3ay Lütfen yardim edin tek istediğim üni de biraz kafam dinlenmek ve bundan kurtulmak...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri yaşadım lisede şehir değiştirdim birsürü okulum değişti sürekli ortam değiştirdim insanların gerçek yüzünü görmeye başladım ama yapacak bir şey yok şu an hiçbiri umurumda da değil. Sen de ilerde umurunda olmayacak şeylere takılıp takılıp da şu seneni harcama otur çalış üniversitede her şey güzel olacak

0|1
    0|0
    • 3ay

Bak calisamiyorum birşey bilmiyorum ben 10. Sınıftayken babam kaza geçirdi ve ölümden döndü yukarıda da yazdım kızlara bunu yazmak bile canımı acıtıyor.. Ondan sonra unutamadım çoğu seyler i dersleri vs şimdi hiçbir şey bilmiyorum okulda ne yapicam bilmiyorum

• 3ay

Yoo yanlıs anlamak değil de numaramı öyle herkese veremem mesaj atacaksan burdan atarsın sorun yok

• 3ay

Anlıyorum , xper seviyem mesaj için yetmiyor da burdan sen ilk mesajı atar mısın ben atamiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Ders çalış ortamı falan çok düşünme 1 senecik sıkacaksın dişini 1 sene bile sayılmaz sonra üniversitede rahat edeceksin cidden bak sadece derslerini düşün.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok kötü durumdayım psikolojik ruhani olarak dayanamiyorum

• 3ay

sen başla bir hele sonunu düşünme sen çalış yeter ki

• 3ay

Tamam bakalim

• Birkaç ay önce ben de böyleydim, sınav stresiyle özel hayattaki sorunlar birleşince baya kötü oluyor cidden. Yapıcı öneride bulunamam çünkü benimki zamanla kendiliğinden geçti.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bende böyle dusunuyorum ama çok kötü durumdayım arkadaşım yok istemiyorum burdan da zaten üni de yapicam ama burdan bir kurtulabilsem

• 3ay

Umarım her şey daha iyi olur 🙏

• 3ay

:) sagol

• aynısını yaşadım. ve kazanamadım. bu kafayla gidersen bir senen boşa gider

0|1
    0|0
    • 3ay

Şimdi durum ne?

• 3ay

Hm anladım bana önerin ne yaşadığım kötü bir olay var yorumlara yazdım alta bakabilirsen

• 3ay

Yanlış anlama yazmak zor gelmiyor yazarım ama canımı yakıyor düşünmek bile o olayi

• Bende aynı senin gibiyim son senem bu sene aynı duyguları paylaşıyoruz hangi şehirse yaşıyosun şu an

0|1
    0|0
  • Üniyi kazanmak istiyorsan öyle ya da böyle çalışmak zorundasın. Böyle şeylere cok takılma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...