Eski nisanlimi unutamiyorum onunla tekrar denemeli miyim?

Eski nisanlimla görücü usulü nisanlandik 5 ay sözlü kaldıktan sonra nisanlanmaya karar verdik. ve bundan yaklaşık 3 ay önce annesinin ya o ya ben demesiyle bir ayrılık mesajıyla doğru duruş veda edemeden ayrılmak zorunda kaldık , eski nisanlima gorusmek istediğimi yazmama rağmen cevap atmadi ve içimde ki bir ses gorusmem gerektiğini halen onunda bana karşı hisleri olduğunu söylüyor. Sizce ısrarcı davranıp son bir kez gorussem mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gerek yok bence.. Yarin bir gun annesi dedi diye boşardı seni

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tercihini yapmis
    Ki ne bicim nisanlidir ki bir mesajla ayrilmis.
    Gururlu ol biraz kurtaricak birsey olsaydi ortada bu denli hareket etmezdi ex nisanlin. Ve ustelesen bir fayda edicegni sanmiyorum. Bekle sabir et bir gun pisman olursa o sana doner zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdiden böyle yapan evlendikten sonra çocuk falan dinlemez koyar kapının önüne. Karakter ve güç bekle erkekte.

0|0
    0|0
  • şimdi bok kokar bunu herkes biliyo bunu bile bile tekrar koklarsan kokuyomu diye bakarsan oluru olmaz az beyin beyin bedava arkadaşlar :D

0|0
    0|0
  • annesi istememiş daha zorlama bence

0|0
    0|0
  • Sen yazmışsın o neden cevap verme cesaretinde değil

0|0
    0|0
    • 3ay

sebebi annesi diye düşünüyorum ama kendi de olabilir

• 3ay

O zaman birkez daha yaz cevap vermezse bırak peşini

• bisver istese senu birakmazdi zaten anasinin lafina bakiyosa bole evlenince ne olur

0|0
    0|0
  • Neyini uunutamiyorsun neden ayrildiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailemde ki sorunları bahane etti oysa beni cok sevdiğini söylüyordu.

• 3ay

Ailemin problemleri biraz yaktı başımı anne babam ayrilar bu durum benide etkilemedi değil. Tartismalarimiz cok fazla oluyordu

• 3ay

Bence aileler sıkıntı yapılıyorsa bunu ayırt edemiyor da boşa kürek cekiyorsun

• Olsaydı erkek yazardı zaten Sımdıye belkı ılıskı ıcınde. Ada'mı rahat bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...