Kendinizi pislik mikrop bı ınsan olarak hıssettıgınız oldumu?

yanı bır vıcddan azabından bır hatadan dolayı kendınıze kotu ınsan dedıgınız oldumu gonul mahkemenızde?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasimin evinin önünde cips yiyorduk ozman 14 yasinda falandım yanimiza bir çocuk geldi nasilsiniz iyi misinjz dedi ama söyleyiş tarzı çok yılışıktı dalga geçmek amaçlı yanımıza geldi sandim salak mısın sen ya dedim ama duymamış olabilir (umarım duymamistir) arkadaşım sessizce kulağıma o cocukta zeka geriligi var dedi o an kendimi öldüresim geldi kendimden baya nefret ettim inşallah duymamistir dediğimi

0|0
    0|0
    • 3ay

umarım duymamıstır :)

• 3ay

Lisede herkes ciddiyetsizdi sürekli espiri yapalım da gulelim modundaydi seninkinde utanılacak bir sey yok bence :)

• 3ay

o zaman yaşasın kotulukkk ahahah hadı tesellı eddelım bırbırımızı :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen hayattan bıkkınlı, umursamazlık, hayattan bezginlik ve değersizlik hissi oluyor. Bunlar aslında depresyon belirtileridir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet oldu ve bazen olmaya da devam ediyor. Bazi bencilliklerim , dusuncesizliklerim veya bosvermislikten kaynakli verdigim zararlar olmustur. Bunun yaninda kendimi kucuk , degersiz , fazlalik gibi goren biriyim. Yani bunlar da pislik ve mikrop hissetmeme yetip artiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne yaptın mesela?

• 3ay

yendım artık zaten :)

• 3ay

Hmm ne mutlu size 😊

• Annemi çok üzmüştüm bir olaydan dolayı, aklımdan hiç çıkmıyor sürekli keşke böyle bir olay yaşanmamış olsaydı, annemi üzmeseydim diyorum. Kendimden bu yüzden bazen nefrett ediyorum

0|0
    0|0
  • genel olarak öyle hissediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...