"Bozmak, patlatmak, altına yatmak" gibi söylemler çok sinir bozucu değil mi?

Çevrem kaliteli insanlardan oluştuğu için bu tasvirleri hiç duymuyordum ama siteye girdiğimden beri sık sık görüyorum.

Kadına zerre değer vermeyen ve bu denli aşağılayabilen insansılarla aynı toplumda yaşamak sadece benim mi midemi bulandırıyor?

En acısı da kızlarımızın da bu şekilde konuşması. Birbirimize destek olmamız gerekirken köstek oluyoruz, çok yazık...

Güncellemeler:
3ay Destekleyenlere çok teşekkür ederim. Yüreği güzel insanların olduğunu bilmek harika.

10|7
24|55

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar için değer bekâretin. Yoksa kişiliğin nasılmış işte hırlı hırsızmışsın karaktere pek bakmıyorlar. Onlar çünkü kendine insan değil mal seçiyorlar pazardan. Hemen bir kısıtlama girişimleri, hemen bir sıfat bularak o kişiyi sınıflandırıp küçümseme girişimleri. Garip garip şeyler boşver

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi tatlım onlar bu dünyaya yalnızca bozmak, patlatmak için gelmiş "amsalak" insan müsvetteleridir. Şu hayatta başka yegane amaçları yoktur.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 54

• Olay yine kadında başlayıp kadında bitiyor. Yani kadınların yarattığı kısır döngü tartışmalardan birisi yine bu. Birçok kadın buna müsemma gösteriyor toplumda bu tarz erkekleri hatta erkeği bırak bu tarz söylemleri bu tarz algıları kendileri yüceltiyorlar. Kadınlar kendilerini bekaret sahibi olduğu ölçüde değerli görüyorlar. Bir çok ilişki ben kendimi evleneceğim adama saklıyorum şeklinde devam ediyor. Birbirini arzulamak sevmek sevilmek ile kurulan bir çok ilişki, ilişkinin temel dinamiği olan sevişme yaşanmadığı için kısır döngüye giriyor ve adı sadece ilişki olarak kalıyor. Arkadaşlıktan ne farkı var acaba o çeşit bir birlikteliğin? Ayrıca o uğruna bir hayat inşa ettiğiniz bekaretiniz başımıza anal yol ile ilişki diye sapkınca canice bir fanteziyi doğurmadı mı?
    Kusura bakmayın kızlar ama erkekler birbirini daha çok tutup kolluyor. Bir çok erkek birbiri arkasından konuşmazken, birçok kız birbiri arkasında orospuya bak demek için can atıyor...

2|0
    0|0
  • Cinsiyetçi, kadını aşağılayan, namusu bacak arasında gören insan gövdeli yığınlarla muhatap olmuyorum.
    Sana da tavsiye ederim.

Bazı kadınların da o şekilde konuşmalarını,
    yaratıklaşmış hemcinslerimin söylemlerine,
    kendilerini alıştırmalarına bağlıyorum.

Yazdıklarına katılıyorum.

3|0
    0|2
  • kadına ikinci el muamelesi yapan her türlü söylem kesinlikle çok sinir bozucu ve ben bunlara cidden çok kızıyorum

4|0
    0|1
    • 3ay

"Ikinci el" olayına ben de tav oluyorum, sanki insan değiliz de birer eşyayız...

• 3ay

daima söylemişimdir kadınla erkek eşit değildir çünkü kadın mükemmel bişeydir...

• Bu dünyaya insan olarak geliyoruz ama malesefki çoğumuz bunu başaramıyoruz. Sorun sadece kelimelerin kirliliğde olsa belki tamam denebilir ama sorun zihniyetlerki kirde. Çoğumuzun en büyük sorunu saygı duyma konusunda bir gerilik. Saygı duymuyoruz ve bunun sonucunda da bizim gibi davranmayanları hem zihnimizde hem kelimelerimizde yaftalıyoruz. Kendi içimizdeki kiri diğer insanlara mal edip kendimizi temizliyoruz...

2|0
    0|0
    • 3ay

Temizleyemiyorlar maalesef, ortaya saçıp kirlilik yaptıklarıyla kalıyorlar.

• 3ay

En büyük pislikler de bu tip insanlarda çıkıyor kanımca. insan hangi konuda eksikse onun lafını eder bence hep.

• 3ay

Haklısınız. İçinde en büyük çöplüğü bunlar taşıyor; tabi bunu görebilenler sadece bunu anlıyor.

• Bu tarz söylemler hiç hoş değil
    2 ci sınıf insan söylemleri

4|0
    0|1
  • Yani haklısın.

2|0
    0|0
  • Başlığa hak verip cevap verecekken detaydaki cümle vereceğim cevabı kenara attırdı.
    Madem o kadar kaliteliler, öyleyse böyle bir sitenin eksikliğini sana hissettirmemeleri lazımdı, ki çok az bir süre de olsa vaktini onlarla değil burada harcıyorsan ya düşündüğün kadar kaliteli değiller, ya da sen onların kalitesinde olmadığından yanlarında fazlalık kalıyorsundur.

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok fazla takıldığım bir olay değil, görünce bir an sinirime batıyor ve üzülüyorum sadece. Bu insanlarla aynı ülkeyi paylaşıyoruz zira, kayıtsız kalınamıyor tamamen :)

• Hayır seksüel anlamda bir çekiciliğide yok libido düşürücü kelimeler işin başka boyutundan bakarsak :/

1|0
    0|0
  • Ataerkil bir toplumda doğal olan şeylerdir, en basitinden küfür ederken bile bakınız a... bilmem ne yapayım gibi kufurler dahi ataerkil. Birde erkeklerin çoğunda fethetme dürtüsü vardır hayvanların birçoğu ile birebir aynıdır, mesela bir erkek normal ilişki yaşadıktan sonra ters ilişkide isteyecektir çünkü fethetme dürtüsü harekete geçmiştir ve genel psikolojik bir durumdur ne yazık ki hayvanlarda böyleleri çoktur.

1|0
    0|0
  • Aldığı eğitimle alakalı bir durum..
    mahalle ağzıyla konuşan bir nesil geliyor..

2|0
    0|0
  • Niye sen İngiliz asilzadesi misin? Kaliteli çevresiymiş... Çevrenden kastın akrabalarınsa duyamazsın zaten insan lisede bile işitir bunları.

1|2
    2|0
    • 3ay

Okuduğum liselerde bile 1-2 kez duymuşumdur hepi topu. İngiliz asilzadesi olmaya lüzum yok, dürtülerinizin esirliğinden çıkıp hayata dönseniz yeter.

• Onun yerine üstü kapalı cümleler tercih edilmeli.

Örneğin;

-Başkalarının omuzlarında gezen bacaklar benim yanımda yürüyemez.
    -Başkalarının çarşafında örtünmüş bir kadın çocuklarımın annesi olamaz.

Bu uzar da uzar. Bunlara da tepki koyanların cinsel hayatı varsa gitsinler daha ötede havlasınlar.

1|1
    7|3
  • Kızlar daha çok diyo bunları birbirine

2|0
    0|0
  • kizlarin o tarz konusmalari cok daha beter itici

2|0
    0|0
  • bozmak
    patlatmak
    giderim var mı
    hiç sevmem kullnammaya calısırım

3|0
    0|1
  • Ataerkil toplumun sonuçları.. en çok da kızlar kadınlar da buna destek veriyor ya o daha da tuhaf. asimile olmuşlar beyinlerine kazınmış bu..

2|0
    0|0
  • iğrenç bence. ve bir küfürde kadına anneye küfür varsa o toplum cahil demektir örneğin türkiye. ananı bilmem ne yaparım küfürleri.

1|0
    0|0
  • Bu bizim toplumumuzla alakali bir sorun degil sadece geri kalanina katiliyorum

1|0
    0|1
  • Zar falan karışan sorular bu kategoride değil.

Kızlık zarı dişi bebeklerin dışkısından enfeksiyon kapmasını engellemek için oluşur. Namus bekçisi o değildir.

1|0
    0|0
  • Burada bu tabirleri kullanan ozellikle kadinlara tepkimi gosteriyorum

1|0
    0|0
  • kesınlıkle oyle , ınsan bıraz enstantane katar olaya

1|0
    0|0
  • Bu sitede takilarak kaliteni bozma bence ;/

1|0
    0|0
  • elalamin ağzı torba değil ki, birşey diyemiyoruz işte. desekte anlamıyorlar.

1|0
    0|0
  • Ben kızlara, kızlardan daha çok destek oluyorum bu konuda.

1|0
    0|0
  • :) bir tane kafası çalışan insan sonunda..

1|0
    0|0
  • Bizimde cevremiz kaliteli

0|0
    2|0
  • Benim bu üçüncü hesabım bu sitede neler gördüm size anlatamam.

1|0
    0|0
  • Kaba insanların tabirleri

1|0
    0|1
  • Patlak malın alıcısı olmaz. :p

0|3
    3|0
  • Umrumda degil kullanam varsada onun kalitesini belli eder

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 23

• Görmemiş insanlar onlar. Seksi sadece ihtiyac olarak gören yobazlar.

Erkekliği sadece penisinde olan adamlar seni kullanmış olamazlar. Bilakis, sen onları sadece zevkin için kullanmıs olursun çünkü senin onlara verdiğin şey sadece vajinan. Ama onlar sana sahip oldukları her şeyi veriyorlar

2|4
    0|1
  • çok haklısın.

2|0
    0|1
  • Kesinlikle katılıyorum. Çok fazla üslup bozukluğu olan bir toplumuz.

2|0
    0|1
  • Haklısın yani.

1|0
    0|1
  • buna ben de çok dikkat ettim ve bir kadın olarak o sözler bana söylenmese bile rahatsız oluyorum. dün bu tarz söylemler içeren bir benceyi şikayet ettim ve yönetim sağolsuın kaldırdı. ama önemli olan o içerikleri kontrol ettikleri sırada burada bir yanlışlık var kaba bir söylem var deyip yayınlamamak.

soru ve cevaplarda da karşılaştıkça şikayet etmeliyiz bana göre. yoksa hiçbişey yapmayarak onlara bu sözleri söylemek için daha fazla fırsat vermiş oluruz.

1|0
    0|0
  • Mide bulandırmak ne kelime iğrenç

1|0
    0|0
  • Kadının ucuzlatılmasıdır bu. Hiçbir işe yaramayan zara ' namus ' adı verilmiş ve bu 'şey' yüzünde nice kadınlar katledilmiş...

1|0
    0|0
  • Benim çevremde böyle konuşan yok, dolayısıyla rahatsız olacak birşey de yok. Sitede buna rastlamış ve rahatsız oluyorsan siteye girme ortada sorun da kalmaz. İnsanların üsluplarından bende hoşlanmıyorum ama onlara karışma gibi bir hakkım da yok.

1|0
    0|0
  • Butun hayatını sadece cinsellim üzerine kurmuş kendisine bile saygısı olmayan insanlar sırf bu konulars kafa paylatıyorlar tabirler bencedebiğrenç

1|1
    0|1
  • Sitede kalitesiz insan çok sende farkına vardın bununla.
    Hiç birşey bilmediği halde çok bilmişlik yapan insanlarda var.
    Onlarda ayrı bir cumhuriyet.

1|0
    0|0
  • Bunlar yine iyi calistigim yerde muslumablar var asyali kadina zerre deger vermiyolar ya. Dinden sogudum gercekten😡😡😡

1|0
    0|0
  • İgreniyorum. bir gün kendi kızları için de aynı şeyi diyenler cıkıcak elbet. Zihniyetine tükürdüklerim.

2|0
    0|1
  • Hayatım çevre faktörü önemli bir faktördür.
    Yetişme çevresi aile kadar önemlidir bu önemli bilincli bir ortamda olmak iyidir 😊

1|0
    0|0
  • aynen b*k gibi terimler.

1|0
    0|0
  • ee ne yapalım yani senin çevren çok kaliteliyse milletin ağzıda torba değil büzemiyorsun

1|0
    1|0
  • Haklısın. Kelimeler gelişiguzel seçiliyor ve mide bulandırıcısı şekilde teleffuz ediliyor.

1|0
    0|1
  • İğreniyorum

1|0
    0|1
  • igrenc bence

1|0
    0|1
  • Bencede haklısın

1|0
    0|0
  • Evet, sinir bozucu.