Starbucks'a gitmeyenler neden bu kadar havalı?

Abi bir de gidenlere gösteriş meraklısı dersiniz. Bir insan neden kahveciye gitmemesini gururlanacak bir şey olarak görür ki? Benim param yok gitmiyorum başkasının vardır gider, param olsa ben de giderdim mesela. Param az olduğu için ortalama bir telefon kullanıyorum param çok olsa en iyisini alırdım. Sizdeki bu havalara anlam veremiyorum? "hayatımda hiç Starbucks'a gitmedim" demek gurur duyulacak bir şeymiş gibi anlatılıyor. Gideceksen git gitmeyeceksen gitme niye bu kadar kasıyorsun tamam kapital sisteme boyun eğmedin en büyük sosyalist sensin halkın adamısın içimizden birisin

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hıc gitmedım bı havanda yom kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sakin ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Keşke sosyalizm sturbucks a gitmemekle yasanabilse...

1|0
    0|0
  • Bende ortalama bir telefon kullanıyorum ve starbucktan hiç bir şey almadım üstelik para da var sadece starbucksı sevmiyorum onun için gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • Arada giderim kimseye de gittim, gitmedim diye bir şey demem çocukluk, ergenlik hayatta bir bok görmemiş sıpaların işi tamamen.

0|0
    0|0
  • Çünkü zeki onlar salak salak kahvelere çok paralar bayılmıyorlar millet okyanus ötesinde zor bulsada türk kahvesi ister biz onların dandik kahvelerine özentiden paraları bayılıyoruz akıl işi değil kardeşim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Adamlar hem hiç gitmedim diyor hem de 30 kuruşluk kahveye 15 lira mı ödenir diyor. Ee hiç gitmediysen nasıl böyle bir yargıya varabiliyorsun değil mi. Zeki bunlar ya

• 3ay

çevreden filan duymuştur ama yinede hiç gitmeyip hava atanları anlamıyorum da 1 kere gidip saçma bulanları anlayabiliyorum...

• 3ay

Ben de..

Kızlar Ne Diyor 3

• 😊😊😊 gidiyorum arkadaşlarla fırsat buldukça , gitmiyorum diyen nasil oluyorda hava atmış oluyor onu çözemedim herkesin tercihi ne var bunda bayan?

0|0
    0|0
    • 3ay

"Ben starbucks'a hayatımda hiç gitmedim" " gidenler gösteriş için gidiyor " " 30 kuruşluk kahveye 15 lira ödemek akıl işi değil" diye yorum duymadınız mı? Gitmeyenler gidenlerden daha artist ama sorsan gidenler gösteriş yapıyor

• Haklısın yaa

1|0
    0|0
  • Amele hepsi

1|0
    0|0
Yükleniyor...