En büyük hayalin nedir?

Evet sorum bu benimki başta vatanım olmak üzere dünya üzerinde gezmediğim yer bırakmamak ve tabi benimle aynı kafada bir eş ya sizin ki? 😀

0|0
12|57

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• Çinde ve Nepaldeki koruma altına alınan pandaları beslemek ve onlarla oynaşmak.

1|0
    0|0
  • Ben ilk aşamada çantamızı alıp türkiyenin her yerini gezebilceğim birini arıyorum ama sanırım evlenince olur cunku herkes ailesinden cekinyo ya :D

1|0
    0|0
  • En büyük hayalim gerçekleşti ruh eşimi biricik sevdiceğimi buldum :) Şimdi 2. hayalimin peşindeyim şu şirketimi hayırlısıyla kurabilmek :)

1|0
    0|0
  • Mutlu mesut yasamak

1|0
    0|0
  • artık hayal kurmuyorum

1|0
    0|0
  • Once iyi bir meslek ve kariyer. Biliyosun para hersey degildir ama belli standartlara ulasman icin para gerekli 😁🙃

1|0
    0|0
  • Dünyanın çoğu ülkesini gezdim..
    tek hayalim artık baba olmak..

1|0
    0|0
  • Hayalim yok

1|0
    0|0
  • Rahat bir hayat kurup Baba olmak

1|0
    0|0
  • Bisiklet Kullanan biri olarak ilk öncelik Turkiye turu çadırı heybe yi bisiklete atıp, ilerisinde de kısmet ikkan ve sponsor bulabilirsek Dünya turu bisiklet ile 🖖 tabi şimdi de şehirler arası gidip kamp yapıyorum ama kesmiyor 🚴😊🤗🏕🍀🖖

1|0
    0|0
  • valla bende huzurlu yaşamak isterim ne para istiyorum ne başka bir şey kitaplarla dolu bir evim olsun kazanabilceğim sevdiğim bir iş vede sadece düzenli huzurlu bir hayat

1|0
    0|0
  • Mali müşavir olmak

1|0
    0|0
  • İş evlilik mutlu bir aile şirin şirin bir iki çocuk 😍😘

1|0
    0|0
  • Dediğiniz gibi iyi bir eş vede iyi dost. Ne yazıkki dost küllükteki elmas konumunda. İmkânsız...

1|0
    0|0
  • devlet yönetmek

1|0
    0|0
  • Abi bilgisayar ya hiç kasmayacak bir bilgisayar , ışıklı klavyeler , full hd ekranlar , online oyunlar ve müzik sistemi :)

1|0
    0|0
  • Avusturya'da yaşamak. para mı aşk mı diyorlar ya alın sizin olsun. :)

1|0
    0|0
  • Başımı koyabileceğim bir omuz

1|0
    0|0
  • Ölmek biktim bu assagilik dunyadan.

1|0
    0|0
  • bir karavanla sevdiğim insanla uzaklara gıtmek

1|0
    0|0
  • bende yanımda biriyle sahilleri gezmek isterdim, oralarda duraklayıp yüzmek, vs. vs.

1|0
    0|0
  • hayirli bir iş, eş ve cocuklar

1|0
    0|0
  • 9 yaşımdan beri çalışıyorum tek hayalim kendi arabamı almak şimdilik az kaldı

1|0
    0|0
  • Zengin olup milyonların önünde dev bir konser vermek.

1|0
    0|0
  • vatanım için canımı verebilmek. şehit olabilmek

1|0
    0|0
  • :D karavan ile türkiye sonrada dünya turu yapmak :) olursa eşim olmazsa köpeğimle :D

1|0
    0|0
  • akıllı saygılı ve güzel bir eş

1|0
    0|0
  • Bir kızımın olması

1|0
    0|0
  • aynı kafadanız. :D suç ortağı şart.

1|0
    0|0
  • Istedıgım arabayı almak kanks

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...