Arkadaşlar Özel üniversite kazandım istanbulda? fiziksel sorunum var güvenimi kaybetmeme sebep olan bir bakar mısınız?

Arkadaşlar ben 20 yaşında 165 62 kilosu olan birisiyim. Lakin boyum yüzümden çok güvensiz hissediyorum. Özellikle çevremdekiler dalga geçince bu ikiye katlanıyor başarısız olmama yol açıyor. Acaba diyorum üniversitede çevremde böyle tipler olma olasılığı nedir bu durumu yaşayan var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yok be kardeşim üniversite de bil binlerce insan var. Öyle herkesle konuşmak zorunda değilsin kafana uyanla konuşursun olur biter. Bende öğrenciyim 100 kişilik sınıfta konuştuğum adını bildiğim az insan var. Tedirgin olma kendine güven arkadaşım diyeceğin kişi boyunla dalga geçecekse yol ver gitsin. Üniversiteye gidince göreceksin zaten herkesin arkadaşlığı ders notu vs şeyler için yani menfaat için oluyor. Öyle insanların ne samimiyetine ne de arkadaşlığına inanmam. Çok az olsa da dürüst insanlar var tabi ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Eyvallah sağolasın bu arada özel üniversitelerde sporlardan faydalanmak için ücret ödeniyor mu ortalama ne kadardır aylık

• 3ay

Özel üniversite her zaman pahalıdır. Ben devlet üniversitesindeki yemekhanede 1,5 tl ye yemek yiyorum başka arkadaşım özel üniversitenin yemekhanesinde 7 tl ye yiyor. Kulüpler falan paralı değil spor adına açılan kulüplere katıl. Hatta kafana uyan her kulübe katıl çevren genişler. Çok para gidecek zaten Üniversiteside halk eğitimde ücretsiz kurslar var. belki durumun iyi olabilir ama ücretsiz olan halk eğitim kursuna katıl derim yeni ortamlar çok iyi geliyor insana. Kendimden biliyorum yaşadıklarım sana tecrübe olsun. Çünkü öyle noktaya geliyor ki insan yeni bir ortam yeni bir arkadaş istiyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Ne biçim çevrem varmış

0|0
    0|0
    • 3ay

Aga be canımı yakan kendi öz kuzenlerim yeminle hayattan bezdirdiler gülüp geçiyorum ama tek kaldığımda yüreğim ciğerim yanıyor

• 3ay

İyi bir universiteyse bir sorun çıkacağını sanmam, kuzenler bazen kırıcı olabiliyor, ona dayanacaksın yapacak bisi yok

• 3ay

İnşallah zaten okuyorum diye içleri içlerini yiyor böyle vurmaya çalısıyorlar artık yapacak bir şey yok dediğin gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya saçmalama öyle tipler olmasa da üniversite senin dizilerden izlediğin gibi bir yer değil. Herr çeşit insan var orda.

0|0
    0|0
    • 3ay

Dizi olayı değil ya dizi izlemem zaten mesele çevremde böyle tipler olunca insan ister istemez düşünüyor.

• O kalbi kaşarlaşmış lüzumsuzların zayıf yanlarına oynayacaksın kısasa kısas

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...