KARABÜK ÜNİVERSITESINDE OKUYAN VAR MI VEYA BU YIL KAZANAN?

Bir yakinim var bu yil orayi kazandi nasil bir yer yurtlar evler nasil orada okuyan var mi suan?

Güncellemeler:
3ay 50000 ogrenci varmis burada bir tanesi denk geldi baska kimse yok mu karabukten

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende Karabük Üniversitesinde okuyorum. Arkadaşın da dediği gibi ev kirası çok pahalı yurt daha iyi olur. Yurtta ki oda arkadaşları iyi olursa eve çıkar 1 yıl sonra falan. Yeni gelecek arkadaş Karabük için çok bir şey beklemesin küçük gelişmemiş bir yer. Zamanla alışmak zorunda kalıyor insan. Zaten okumak için geliyorsa sıkıntı olmaz onun için.

0|1
    0|0
    • 3ay

Tesekkur ederim kiralar ne kadar evde kalmak istiyorda ama o da kiz ilk basta kendi ciksa diye dusunuyor sonra arkadas bulurum diyor siz nerelisiniz bu akrabam izmirden gidecekmis cok zorlanir mi bilemedim kucuk sehirde

• 3ay

Herkes sizin gibi olsa keske hangi bolumdesiniz

• 3ay

Aktürya ve risk yönetimi bölümünde okuyorum. İşletme fakültesinde okuyorsa tanışabiliriz arkadaşınla elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• ben karabükte okuyorum, ev kiraları pahalı, ilk yıl yurtta kalsın bence, şehir küçük ama sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Yurtlar iyi mi sosyal ortam nasil

• 3ay

rica ederim, sosyal ortamı pek kafasına takmasın, 50 binden fazla öğrenci var, arkadaş çevresini kurduktan sonra sıkılmaz, ben 6 yıldır buradayım, okunuyor yani eğer ama asıl amaç eğlence ise hüsrana uğrar

• 3ay

Oyle eglence arayan bir tip degil okumasina bakar o zaman sikinti olmaz pek heralde

Yükleniyor...