Hayatında Kastamonu kadar saçma bir şehir gören var mı?

Burada mühendislik kazandım. Bu gün kayıt yaptırmaya geldim. Şehir 0 gelişme saçma sapan yerleşim yerleri olsun çarşısı olsun berbat ve eksik. Üniversite kampüsü koca bir şehir ama fakülteler arası TARLA ! böyle saçma bir sistem şehir yerleşkesi görmedim. Kızları mükemmel derecede güzel eyvallah :D tek tatmin eden yanı o fakat şöyle bir sıkıntı var Üniversite şehre 1 saat :D şehre gidiyosun yapacak hiç bir şey yok ve soğuk yaz gününde yorganla yattık :D Bölüm güzel olmasa hayatta okumazdım :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hakkari

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okuyun, büyüyün, gelişin ve siz yönetin ki şehirleri daha iyi seviyelere yükseltin

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen öylemi yaptında bize öyle akıl veriyorsun?

• 3ay

XaRiZMa nickiyle gelip bana böyleyim deme hiç inandırıcı değilsin. D

• 3ay

Ama bak akıl verebiliyorum sana. Demek ki ihtiyacın var. Sen şikayet edensin, ben idare edenim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bir karabüğe gel abisinin 😂 😂 😂 Karabük de öğrenci olmak daha beter.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu gün karabüğün içinden geçtim karabük kastamonudan 3453425325 kat daha güzel hiç yoktan her yer birleşik ve ben çok beğendim zaten safranboluyada gitti otobüs bu gün hem karabükte hava güneşli kastamonuda yaz günü hava full kapalı hiç beğenmedim. Keşke bende karabükte okusam

• 3ay

Rica ederim ben teşekkür ederim 😊

• 3ay

:))))) =)

• Kastamonulu olmak 🙅🏻😇

0|1
    0|0
    • 3ay

Kaç senedir oralısın?

• 3ay

ya :SDFSADFSD delimisin kızım kalk git ya :D

• 3ay

Deliyim 😒

Erkekler Ne Diyor 1

• 👍 sana katılıyorum fakat kız arkadaşım duymasın 😊 Kastamonulu

0|0
    0|0
    • 3ay

vay sende mi kastamonuda duruyorsun :D

• 3ay

Hayır dostum ben İST. Türkiye'yi geziyorum şehir şehir bölge bölge gezip bitireceğim 👍

Yükleniyor...