İranlı kadın aktivistin gözyaşları size ulaştı mı?

İranlı kadın aktivistin "ülkesinde kadınların stadyumlara alınmamasını Rio olimpiyatlarında protesto ettiği andaki " gözyaşlarını duydunuz mu? Ulaştı mı siz? Yoksa aman deyip geçtiğiniz bir haber mi oldu? Haberin detayı ; Rio olimpiyatlarında İranlı bir kadın aktivist "İranlı kadınların stadyumlarına girmesine izin verin" pankartı açtı. Görevliler izinsiz pankart açtığı için İranlı aktivisti stadyumdan çıkarmak istedi ama kadının gözyaşlarına dayanamayıp müdahalesinden vazgeçti. İranlı aktivist, "Sonuç alana kadar eylemimi sürdüreceğim." diyor. Haberin videosu daha Youtube düşmediği için atamadım isteyen Google'dan aratabilir, iyi akşamlar.

• Helal olsun koca yurekli aslan parcasi bize boyle kadin lazim👍
    91%(227)87%(334)Oy Ver80%(107)
  • Yok yahu ne munasebet ne isi var kadinlarin stadyumda... onlar nefes alsin yeter
    9%(22)13%(49)Oy Ver20%(27)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu kadarmi duyarsizlastik... katilim neden bukadar az oluyor arkadaslar... sizin icin guncel haberler arastiriyorum... yazik bee
Soru sizlerin sayesinde günün sorusu olmus... ben cevrimdisiydim ... farkindalik ve duyarlilik icin hepinize tesekkur ederim... Birgun umarim hümanizm ve Esitlik galip gelirde insanlığı kisitlayan ve kadinlarimizi asagilayan bu gibi. Molla zihniyetlerden kurtuluruz 💪

Iyigeceler herkese

4|5

Kızlar Ne Diyor 36

Erkekler Ne Diyor 43

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...