Intihar gozume guzel gelen tek sey ne yapacagim ben?

Hergün intihar etmeyi düşünüyorum Ne yapacagimi bilmiyorum Neden de bulamiyorum intihar etmek icin ama daha fazla yasamak istemiyorum ben gunah olmasa su dk edeeik ne yapacagim ben?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bunu izle ve Gül. Pes etme. Unutmaya bak. Yaptıklarından dolayı unutmaya Çalış. Ve asla İsyan etme. Seni Seven daha iyi birisi çıkıcak şu an İSTEMESENDE o kişi ÇIkıcak. UNUT. Muhtaç olma mesaj atma ! bu adam bu tipiyle hayatta kalıyorsa sen pes etememelisin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ulan intihar edecek neden bulamıyorsan ne si-kime etmeyi düşünüyorsun? Ölmeyi bayılmak sanıyorsunuz siz.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• www.youtube.com/watch

Öncelikle bunu izle ve Gül. Pes etme. Unutmaya bak. Yaptıklarından dolayı unutmaya Çalış. Ve asla İsyan etme. Seni Seven daha iyi birisi çıkıcak şu an İSTEMESENDE o kişi ÇIkıcak. UNUT. Muhtaç olma mesaj atma ! bu adam bu tipiyle hayatta kalıyorsa sen pes etememelisin.

Başarabilirsin.

0|0
    0|0
  • İntihar nekadar kötü olduğunu söylüyorsun neden yapacağına dair bir sebepde yok sil bunu kafadan varsa bir sıkıntı anlat çare bulmaya çalışalım

0|0
    0|0
    • 3ay

Insanlar cok kotu artik insanlara katlanamiyorum

• 3ay

Nedir ki insanlardan nefret etmene sebep kim bu insanlar

• Sakin ol, bu hayatta sen farkına varamasan da daha yaşayacagın çok güzel şeyler var

0|0
    0|0
  • Nedeni nedir. Anlatmak istermisin?

0|0
    0|0
  • Sonra da tanrı kaldıramayacağı acıyı vermez diyorlar işte

0|0
    0|2
  • şeklin şemalin tipin nasıl?

0|0
    0|0
  • Valla bir uçurum bulsam şöyle güzel manzarlı son bir kez etrafa bakıp büyük ihtimal atlardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korkaksın. Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez. Güçlü kal.

0|1
    0|0
  • Sana en kolayı bu olduğu için bunu istiyorsun. Hayatın için daha anlamlı şeyler bulmayı denemelisin bence.

0|0
    0|0
  • Ergenmisin

0|0
    0|0
    • 3ay

Intihar eden onca insan ergenlik te n mi intihar ediyor saniyorsunuz?

• Boş yaşamakta günah<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...