Arkadaşım yalanmı söylüyo Kargo işinden anlayan?

Arkadaşım sana kargo gönderdim diyo doğru adres verdim. Ama ne gelen var ne giden. Bana teslim edildi sana geldiğine dair mesaj geldi dedi. Yalan mı sizce beni aramadılar aramayı geçtim mesajda gelmedi çalışıyodum tel kapalıydı ama ulaşamayınca mesaj gelir öyle değilmi hangi şirket dedim kurye net özel kurge dedi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşına bir kağıt vermesi lazım. Kargo takip numarası vardır onda. Numarsyı versin sende sitesinden bak nerede olduğunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• . kac gun olmuş gönderel

0|0
    0|0
    • 3ay

Pazar geldi dedi bana

• 3ay

Bana bikere cumartesi gelmişti ama

• 3ay

c. tesi gelir pazar gelmez. ve sana yalan söyluyor. ona dekı takıp nosunu ver. vermezsede kargoyu arıyorumde. g.. t olsun. adı lık yapıyor. ben sureklı kargo alıp gönderıyorum. gönderdıgı makbuda yakip nosu olur. o onayla kargonun nerde oldugu görulur

Kızlar Ne Diyor 3

• Normalde kargon geldiginde sana mesaj gelmesi gerekiyor şu şu şubemizde kargonuz diye. Sadece aramiyorlar yani o yuzden icin rahat olsun. Teslim edilmesi icin de imzan getiriyor ve kimligin. Seni kandirmiiiis

0|0
    0|0
    • 3ay

İşyerime gönderdi oranın adresini verdim bana müdürler çalmış o zaman dedi müdüre sordum gelmedi dedi altın kolye göndercekti kurye. netten gönderdim dedi banada yalan geldi. Ama pttde aramıyo mesaj atmıyo o yüzden merak ettim

• 3ay

O zaman hangi ptt ise git kendin ogren benim adima gelecekti gelmedi ama yollayana teslim edildigi söylenmiş diye

• Özel kurye diye birşey olduğunu da ilk defa duydum. Bu konuda bir bilgim yok, bilmiyorum. Ama adresi yanlış vermiş olabilir belki?

0|0
    0|0
  • kargo takip numarasını iste

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok diyo

• 3ay

Kurye. netten kargo gönderilmiyo zaten galiba

• 3ay

her verilen kargonun takip numarası olur hepsinin

Yükleniyor...