Şivemden Dolayı Benden Uzaklaştı Yorumlarınızı Bekliyorum?

Arkadaşlar doğuluyum ve haliyle kırık bir aksanım kpss için izmirde dersaneye gidiyorum. desanenin ilk günü boğaziçili karizmatik bir çocuk o kadar kız arasında gelip benle sohbet etmek istedi ama ben konuştukça yüzündeki soğumayı çok net hissettim ve inanılmaz üzüldüm. artık benle hç konuşmuyo ben onu gizliden gizliye takıntı haline getirdim arada bakıyo ama hiç konuşmuyo :( sırf şive yüzünden bu yapılır mı ya :(

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi napıcaksın biliyor musun başkent iletişim bilimleri akademisine gidiceksin 600 liraya diksiyon eğitimi alacaksın eğitim bittikten sonra konuştuğun herkesi kendine hayran bırakacaksın öok ciddiyim bu konuda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Senin için iyi olmuş, ya şiven standart olsaydı da öyle biriyle birlikte olsaydın?

0|0
    0|0
  • şive yaziomus sevisme die okudum ya la :) kaldim nasil fesatsaydi artik :)

0|0
    0|0
  • Kaliteli bir diksiyon kursuna gitmelisin. Sonuçta bu senin değiştirebileceğin bir özelliğin. Seni olduğun gibi kabul etmeli diyenleri haklı bulmuyorum. Ayrıca bunu o çocuk için değil kendin için yapmalısın çünkü ileride hep sorun olarak çıkacak karşına ve dediğim gibi bu çaresi olan bir sorun. Ve anladığım kadarıyla üniversite mezunusun. Üniversite mezunu birinin İstanbul Türkçesiyle konuşması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hımm, boş ver üzülme

0|0
    0|0
  • Bnde izmirdeyim diledğin zamn istediğn kadar muhabbet edebilirz boşver öyle kasıntılı insanları hiç sevmem bea doğal olcan

0|0
    0|0
  • İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Boşveeeerrr takma böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • ula oglim cıma soguyirsin lo

0|0
    0|0
  • Seviyorum o aksanı

0|0
    0|0
  • Bende doğuluyum şivem İzmir şivesinden bile daha güzel. kendini geliştirmelisin kafaya takıyosan. biraz dikkatle iş tamamdır. izmirde oturuyorum bende. sen büyük ihtimal eşrefpaşadakiler gibisin herhalde

0|0
    0|0
  • Şive değil önyargıdır o

0|0
    0|0
  • On yargisini yikamazsin o tur insanlar

0|0
    0|0
  • amaaan şivenden soğuyana sen hiç ısınma bacım.

0|0
    0|0
  • yapılmaz. bosver üzülme

0|0
    0|0
  • Yapiliyor demek ki

0|0
    0|0
  • İstersen konuşalım beraber boşver onu detaylı konuşalım istersen herşeyi

0|0
    0|0
  • kanka kiroysan da olmaz be

0|0
    0|0
  • Kisilik olarak hicbirsekilde yargilamam veya ona gore davranmiyorum kendi cevremde de ama çok itici geliyo köylü ağzı azerilerin konusmasi ve doğu şivesi batida yasayan bizlere gore cok kaba vr kotu geliyo elimizde degil sende bir an once duzeltmelisin 😞

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım benim üzülme onun kalbi kirliymiş bunu görmüş oldun belki ileride üzülecektin boş versene.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu asilabilir bisy bnde doguluym kitap oku zamanla aksanin duzelir

• 3ay

@Ararat34 niye düzeltsin ki? o onun şivesi onun ataları öyleymiş o da öyle öğrenmiş. bu düzeltilmesi gereken bir şey değil

• 3ay

Tabi degil ama duzeltilzbilir

• ay canım yani siveli insanlarla konuşmayı çok severim ben ya boşver bence onu

0|0
    0|0
  • Nerelisin peki

0|0
    0|0
Yükleniyor...