Gercekten asik bir erkegi en kisa zamanda evlilige ikna etmek icin neler yapilmasi gerekir?

En bastan soyleyeyim bu erkek gercekten asik lakin okulu epey uzamis. Ailenin tek oglu ve aile bir an once bu cocugun mezun olup islerin basina gecmesini bekliyor. Gelin adayi (yani ben) aileyle tanistim oldukca olumlu bakiyolar cunku onlar icin iki onemli unsur var ; birincisi egitim, ikincisiyle hirs. Ikisi de bende var ve ben sevgilimle evlendigikten sonra onun hayatini oyle bir yoluna koyup onu oyle bir basariya ulastiracagim ki...

Sevgilim evlilik olayina mantikli bakiyor ama ailesinin ne diyeceginden korkuyor. Bende bir hafta boyunca surekli evlilikten konusup durdum cocuk artik yeter sus zamana birak dedi... Ben annesini agzini yoklamistim. Demistim ki "okulu bitmiyor ne zor bir bolum evli barkli adamlar bile hala bitirememisler"
Annesi de demisti "tabii oyle napsinlar evleniyolar belirli yasa gelince"

Dip not; benim de, sevgilimin de aile maddi durumlari ortalamanin epey ustunde. Maddi skinti cok cekmeyiz.

Ben bu cocugu tamamen nasil ikna edebilirim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen niye bu kadar acele ediyorsun ki bu gidişle çocuk senden soğur

0|0
    0|0
    • 3ay

Acele ediyorum cunku onunla yasamak istoyorum artik 6 ay birlikte yasadik o kadar mutluydum ki. Ben onsuz duramiyorum benim yerim onun yani

• 3ay

Iyi de biz farkli ulkelerde yasiyoruz yani. 3 500 km var aramizda.

• 3ay

Olsun yine de değiştirmez bu durumu bence

Erkekler Ne Diyor 2

• Hamile kal ondan 😁

0|0
    0|0
  • Hamile kal bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayir hayir olmaz bu ailelerimiz muhafazakar

• 3ay