Öz güvenimi kazanmak için neler yapabilirim?

Her şeye utanan bir insan düşünün, arkadaş ortamında daha iyi fakat tamamen yabancı insanlara karşı yabani olan bir insan. Sanki herkes ondan üstünmüş gibi dünyanın bütün kusurları ondaymış gibi hisseden biri ne yapsın?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu sorunun sebebi insanları fazla takıyor olman, boşver takma yap gitsin canın ne istiyorsa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kitap okumayı seviyorsan birkaç şey önerebilirim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet çok severim :)

• 3ay

Tiyatroyu çok seviyorum. Kursuna katılırsam beki tamamen geçer ne dersin?

• 3ay

evet kesinlikle fark eder. sosyalleşmene ve kendini ifade etmene çok katkısı olacaktır ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• Üstüne git mesela yolda yürüken gidecegin yeri bilmiyormussun gibi durdur birini selam verip adres sor. bir kadese oturuken gelen cay normal bile olsa demli bu diiyip değilştirt mesela bu tarz şeyler yap üstüne üstüne git yani

1|0
    0|0
  • Bendede aynıydı. Mezuniyette şarkı söyleyip gitar çaldığımda çok çok rahattım. Hatta o olaydan beri sahnede çok rahatım ama normalde eline gitar al söyle deseler asla söylemem. Bilmiyorum bir şeye çok çalışınca özgüvenin oluşuyor.

1|0
    0|0
  • Zamanla gelir kanks

0|0
    0|0
    • 3ay

Zamana birakmayalim kanks 😁

• Spor

0|0
    0|0
  • etrafında ki insanlara bak

0|0
    0|0
  • bir ortamda hiç bir zaman pasif durma düşüncelerini soyle aklindan ne geciyosa yap şunu yaparsam şöyle olur böyle olursa şöyle olur diye düşünme kendine önem ver

0|0
    0|0
  • Utangac kal iyi de iletisimini bile etkiliyosa bir kursa falan yazil sosyalles kimse senden degerli degil oyle dusun

0|0
    0|0
  • Bu sorun bende de var başka çevremden güvendiğini insanlara anlat

0|0
    0|0
  • Akışına bırak kendine güven zamanında bende öyleydim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İnsanların beş para etmez varlıklar olduğunu kendine hatırlatıp geriye yaslansındı, kendine deger vermeyi öğrensindi.

1|0
    0|0
  • Kendini kusurlarına sev eğer varsa ki herkes de vardır. Aslında seni diğer insanlardan özel kılan kusurlarindir. Mesela senin kusur saydığım bir özelliğine baska biri tutulabilir. Yanı demek istediğim eminim güzel bir kizsindir neden ozguvensiz olasinki?

1|0
    0|0
  • Kendini sev tek bu bende boyleydim Şu an ozguvenim tam cunku kendimi sevdim bardağa hep diku tarafindan baktim

1|0
    0|0
  • Once kendini onemse sev bgen bak kendine herşeyi yapabilecek güçte ve güzellikte oldugunu kendin once düşün ve sonra özgüvenini kazanırsın.

1|0
    0|0
  • Kendini keşfetsin önce, kendinin değerli olduğunun farkına varsın hiçbir kulun hiçbir kuldan üstün olmadığını bilsin 😊

1|0
    0|0
  • "Hayatın her anı bir deneyimdir."
    Utanarak kazanacağın fırsatları, gelişmeleri kaçırabilirsin. Kendine değer ver.

1|0
    0|0
  • Garsonluk yap iyi gelir hem sabrı öğrenirsin hemde insanlarla muhattap ola ola utangaçlğn gider

1|0
    0|0
  • yuzde yuz dusunce gucu kıtabını okusun

1|0
    0|0
  • Herkesin esit olduguna inansin

1|0
    0|0
  • psikiyatr ile tedavi görmelisin

0|0
    0|0
  • utandıgı şeylerin üzerine gitmeli böyle bir kişi

0|0
    0|0
  • Kendinde eksik buldugun ne varsa tamamlamaya calis

0|0
    0|0
  • Ölsün.

0|0
    0|0
  • bu sorun bende e var hemde fazlasıyla sanki yolda yürürken bile ıy şu kıza palyonço tipli diyolarmış gibi hissediyorum ya da bazen uzun zamandır görmediğim birine bile nasılsın demekten acizim. hala bu durumdan şikayetciyim ama bir arkadaşım onlarında tuvalete gittiğini hatırla dedi gerçekten işe yarıyor çoğu zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...