Bunalımdan nasıl kurtuluyorsunuz?

Yaşım 23 hayattan zevk almamaya başladım. Çok durağan zamanım geçiyor. İş konusunda da mutlu değilim. İşte araştırmıyorum. Hiç bir şey yapasım gelmiyor. Temel ihtiyaçlarımı zorunluluktan yapıyorum. Son 1yıl çok değiştim. Olgunlaşmak buysa istemiyorum.

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Çık bir dışarı arkadaşlarla felan zaman geçir ne biliyim eğlenebileceğin bir yere git kafa dağıt felan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• açıklamaya benim genel ozelliklerimi yazmissin kardeşim :D bende aynı durumdayim. suanda aynı durumdayim bir şekilde toparlanmaya çalışıyorum sanki ben toparlandikca tekrar yıkmaya çalışıyorlar gibi bisey hissediyorum ama bu sonsuza kadar devam edemez ki böyle, yaklaşık 2 aydır evdeyim düşünmekten kafayı yedim daha yeni yeni dışarı çıkmaya başladım bak sende öyle yap çok dolas arkadaş bakimindan yanına birilerinin gelmesini bekleme al birani cik sahile yak sigarani ne biliyim kavga et açıl 1 ay önce falan hep böyle devam edicek diyodum ama bir süre sonra cidden kafa kiriliyo mal mal şeyler dusunuyosun intiharla ilgili falan ama geciyo gerçekten. senin onemsenmeye ihtiyacın var bence yanliz kalmamaya bak kendine önem ver değerli olduğunu bil kimse senden daha önemli değil her şeye iyi yönünden bak hayat sana hep ekşi limonlar sunuyosa tekila ve tuz iste!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bence sen benjamin button gibisin :D ergenliği yaşın ilerledikçe yaşıyosun bunlar ergenlik belirtileri değil mi yahu :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Benjamin button :D bilmiyorumm ergenlik degil bence kimseye kızmıyorum oluruna bırakıyorum

• 3ay

Tatile gidicegim bayramda iyi gelicek :)

• 3ay

bencede iyi gelir dağıt azcık kafanı varı yoğu takma

• Cenabi hakka yoneldigin zaman insaallah sikintilqrin gider. :) insanin derdine derman olan ancak odur ☝

0|1
    0|0
  • depresyon

0|1
    0|0
  • Ben de senin gibiyim ve tedavi olmaya karar verdim. Tek başına anlatamıyorsun çünkü

0|1
    0|0
  • Kurtulamiyorum

0|1
    0|0
  • Bacadan :DD

0|1
    0|0
  • hiç kendiliğinden geçiyo bünye alışkın olunca

1|1
    0|0
  • Kurtulmuyorum

0|1
    0|0
  • depresyondasin

0|1
    0|0
  • Uyumalisin

0|1
    0|0
  • genelde kurtulamıyorum

0|1
    0|0
  • hayatında aşk yok nedeni bu

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha hıc kurtulamadık kanks

0|1
    0|0
  • kurtulmuyorum zevklidir

0|1
    0|0
  • Psikiyatriste gidiyorum.

0|1
    0|0
  • Kendini sevmek için birşeyler yap spora başla saçını sakalını değiştir

0|1
    0|0
  • Psikoloğa git adamım

0|1
    0|0
  • Sen yalnizsin? :)

0|1
    0|0
  • Uyuyarak

0|1
    0|0
  • Yeni arkadaslar edin ve uykundan fedakarlik edip her aksam disari cik yorgun olsanda cik evde durma oturma disari cikinca kendine gelirsin. Mutsuzluktan uzak kal can sikan konulardan off ugrasamam de gec eglenmene bak kafani surekli biseylerle mesgul et dusunme dusunmezsen mutlu olursun. ama kesinlikle yeni insalar tani kizli erkekli arkadas grubunuz olsun gezin dolasin eglenin

0|1
    0|0
  • Zevk almaya bak

0|1
    0|0
Yükleniyor...