Sevgilinizin olduğu şehre gitmek fazla fedakarlık değil mi?

Sırf onun düzeni bozulmasın diye, her şeyinizi toplayıp başka şehre yerleşmek sizi fedakâr kılar, peki ya o?

0|1
8|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• degerin 3 katına cıkar

1|0
    0|0
  • ben 2 yıl önce bu fedakarlığı yaptım yakında oda yapacak ve ailelerimizden uzak mutlu bir hayatımız olacak :)

2|0
    0|0
  • Erkek olarak gitmek yanlış bir davranış! Kızlar zaten illaki baba evini terk edecek eninde sonunda

1|1
    0|0
  • Başka şehirden sevgili yapmak fazla aptallık değil mi?

1|0
    0|0
  • Ben gelsin isterdim

1|0
    0|0
  • Yaşdığı şehre göre değişir.. :D Gerçi istanbuldan kaçarsam kendime iyilik yapmış olurum...

1|0
    0|0
  • o bozulmasın diye değil sırf onu bir kere daha görebilmek için yap içinden gelerek şevkle sevin birbirinizi aşıklar hesap tutmaz

1|0
    0|0
  • öyle şeyleri yapanları anlamıyorum. o sizin düzeninizin bozulduğunu anlamıyor ki

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet ve onun hayatını hep aynı yerden devam ediyor

• 3ay

Ben sevmiştim onu bu yüzden benim için bu fedakarlik şarttı

• 3ay

hayır öyle değil. bak şimdi bir kadın sevdi mi fedakarlık yapacak ama böyle değil. sen fedakarlığı aşkı yanlış anlamışsın. sen sevdiyse o sana fedakarlık yapacak. yapacak ki herşey mükemmel olacak. analar fedakardır aşıklar değil. iyi ki yapmamışsın

• Hiç bana göre değil. O gelsin.

1|0
    0|0
  • seviyorsan herşeyi yaparsın onu görmek için çabalarsın

1|0
    0|0
  • Gidemem o gelsin ayağıma

0|0
    0|0
  • peki ya o ne?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgiliniz, fedakârlik yapmiosa, yaptığı ne

• 3ay

Ama bazen aşk sevgi de olsa o fedakarlıklari hak etmeyenler var

• 3ay

bilemem onun.

• Saçma

0|0
    0|0
  • kilmaz

0|0
    0|0
  • 1 paket parlement verirse giderim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptım. Yanlış biri için doğru kararlar aldım. Ama pişman değilim. İyi ki yapmışım çünkü beni ben yapan hatalarım ;)

1|0
    0|0
  • Eğer sana zor olmayacaksa iyidir ama zor olacaksa ve kendini zorluyorsan gitmek için yanlış karardır bence

1|0
    0|0
  • fedakarlıktır, enayiliktir

1|0
    0|0
  • ben esimi terk ederek sevgilimin yanina mersine gittim hersryimi birakarak ha iyimi yaptim hayir pismanim ama geri donemem kocam beni almaz

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden pişmansiniz peki?

• 3ay

Takip ediyorsunuz:) şu an size mesaj attim, mesaj kutunuz yukarda sağ da :)

• 3ay

Insan askin pesinden her zaman gitmeli, ama yine de temkinli olmali. Geri donus eskisi gibi olmasa da her zaman vardir. Umudunu kaybetme.

• Evlenip gitsen daha mantıklı ama olabilir yani bişey diyemem sağlam bir ilişkiyse ben bunları düşünmezdim...

1|0
    0|0
  • Fedakarlıgin kralı hemde

1|0
    0|0
  • yapmaya deger tabi o degerde bir adam cikarsa karsima

1|0
    0|0
Yükleniyor...