Kızlar benimle konuşmuyor ya :( ?

Sanki hepsi anlaşmışlar gibi bu zamana kadar bikere sevdim teklif ettim direk reddetti bidaha konuşmadı bile :( niye konuşmuyonuz kızlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmak zorunda değil kimse senle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmasınlar boşver benimle konuşmak istiyolarda noluyo ben konuşmak istemiyorum artık çünkü soğuttular herşeyden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen konus kizlarla o zaman. Mesaj at tanismaya calis. Ama pek de bayma kizlar lutfen.

0|0
    0|0
    • Cidden anlatsam inanmazsın whatsap grubu var sınıfın bişey soruyorum kimse cevap vermiyor aynı soruyu arkadaş soruyor hepsi cevap veriyor. Ben konuşmaya çalışıyorum kısadan kesiyorlar direk.

• Şart değilde başkaları da konuşmuyor

• Simdi bak bunun bir cok nedeni olabilir. Tipinden kaynaklidir belki. ya da çocuksu hareketlerin olabilir. Dengesiz konusmalarin olabilir. Kisiligine biraz zaman tani ve kendi. kişiliğinin oturmasini bekle. Sonra zten kizlar elbet olacak hayatonda.

• Karaktersiz ve parasızsan doğaldır. Kizlarin cogu paraya bakar.

0|0
    0|2
    • Bunu diyende karaktersiz ve fakir biri. Dinlemeyin bunu. Zira çevresinin nasıl olduğunu tahmin edebilirsiniz.

• Cidden mi?

• @hardal1 laf burda kizlara dokunuyor. Hemcinslerimi savunmuyorum. Kizlardan kaynaklanan birsey yani onun suçu yok

• Ama yazik sanaaaa 😄

0|0
    0|0
  • Muhtemelen nasıl konuşacağını bilmiyorsundur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benlede konusmuyo kanks

0|0
    0|0
  • Ay ı durumdan muzdaribim bnde kızlar bana baktı mı nefret derecesi sonuna kadar

0|0
    0|0
  • Çirkinsindir kanka

0|0
    0|0
  • Boskoy kardeşim uzulme

0|0
    0|0
  • seninle konusmayanlar seni hak etmiyor, sen üzülme onlar üzülsün bosver, zaten 3 günlük dünya yarin gidecez, hic birsey icin üzülmeye degmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...