Üniversite de zorlanmadan geçilecek bölümler nelerdir?

Merhaba herkese, ben şu an lise4 um ve seneye üni sinavi na giricem ama iyi bir bölümden ziyade beni yipratmiycak bir bölüm istiyorum size bencilce ya da rahatlık isteyen biri gibi gozukebilirim ama derdim onlar değil çok şey yaşadım ve hayatımı biraz kontrol altına almak istiyorum biraz zaman lazım inzivaya çekilmek gibi güzel bir yer olursa daha iyi olur mesela Karadeniz düşünüyorum huzur için bunun yanında Karadeniz de neresini onerirsiniz ve hangi şehri onun dışında başka şehirlerde de onerebilirsiniz. Bölüm falan hadi yazın birşeyler

Güncellemeler:
3ay Bende isterdim eskisi gibi oluyum hayalimdeki iş için çalışıyor ama yapamam artık dedgim gibi bilmediğiniz şeyler var anlatıp kafanızı şişirmek istemiyorum
3ay Özet olarak üni de çok zorlanmiycagim bir bölüm önerin, lütfen sayisalciyim ayriyeten Karadeniz i çok ciddi düşünüyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• işletme

0|0
    0|0
    • 3ay

Cevreden birkaç tanıdıktan buyukler bunlar , onermediler pek yani başka neler var hepsini yazarmisin

• 3ay

Bilmiyorum en kolay olmasına gerek yok sadece biraz üni yi tadiyim çok zorlamasına beni sayisalciyim okulda ama farketmez sevdiğim bir bölüm olursa yaparim

• 3ay

sınıf öğretmenliği ve turizm işletmeciliği var başka bilgim yok. google'a sorabilirsin

Yükleniyor...