Robin hoodluk yapsak Allah bize günah yazarmi?

Bu koc lar doganlar eczacibasi
sabancilar ve daha nicelerinden calip
suriyede savasta aclikta bogusan filistinde türkiyede bosnada dünyanin herbiyerinde ihtiyaci olanlara dagitasim var

Güncellemeler:
3ay Gercekten türklerin iq seviyesi 0

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Milletten calipmvermeyi degilde kendinden verip vermeyi denersen sevabi olur onun

1|0
    1|0
    • 3ay

Kendimden neyi vericem salak
      Kocla ben birmiyim

• 3ay

Ulan terbiyemi bozmayim diyorum edepsiz insan sende gerizekali olmasaydinda o %4 luk kisimin icine girseydin zaten beynin olsa paranin esit dagitilmadigini kendi icinde dusunmezsin helikopterlemi atiyolar onu ya da herkesi siraya cekip sana bu kadar veriyom ona bukadar diyolar ergenligine veriyorum cevap verme lutfen

• 3ay

Ne sacmaliyo bunlar ya
      Kafa yok yeminle
      Cevap verme yürü git
      Mallar toplanmis
      He he adaletsizlige sizin gibi bana dokunmayan yilan bin yasasin diyen kabzamallar icin devam
      Hadi bakalim
      Kafaniza demir düsse acimaz yok cünki mkk

En İyi Kız Görüşü

• Çalmak gunahtir yigen çalış kendi paran dan ver bakalimm verebiliyonmu. insanoglu zengin olsam soyle yaparim der ama zengin oluncada cimrilesir dogamizda bu var baskasinin parasini vermek kolaydir tabi😒

0|0
    1|0
    • 3ay

O koclar bilmem neler alin terimi yiyor
      Ben para kazansamda dünya sirketlerine medyalarina denk olabilirmiyim
      Dünyadaki dengesizligin savaslarin asil nedeni onlar
      Bos bos konusma
      Onlar lüks yasasin diye biz sefiliz filistin suriye bu halde
      Gerizekali vatandasim
      Ne kadarda holding savunucusu ciktiniz

• 3ay

Benmi çok sukur tahsilimi de yaptim insanliktan nasibimide aldim ama asil cahil sensin cunku bir soru soruyosun elestiriyi kabul etmiyosun ozaman niye soruyosun sorma burda bir hakli senmisn bukadar adam haksiz bir sensin hee heeee sensinn tamm

• 3ay

Birde sunu soyleyip gidecegim dini savunuyosun ama calmaktan bahsediyosun Allahini seversen ya ilk once kuran oku gunahi sevabi ogren bu kadar cahillik fazla ama

Erkekler Ne Diyor 4

• dinin işine gelmiyeceği şeyi yaparsan günah yazar. parayla satarsan sevap olur. hayat işte

0|1
    1|1
    • 3ay

Ne sacmaliyon yaa

• 3ay

çok komik değil mi? allaha inan sen, hakaret edip sinirlenen sen? yarana basıyorum dimi :D

• 3ay

Yarragina basiyorum.

• Her türlü çalmak günah

0|0
    0|0
  • Bu yüzden sosyalizm

0|0
    0|0
  • günah olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çalmak niye satın al bagış toplayığ

0|0
    1|0
    • 3ay

Neyi satin alcam?
      Sirketlerinimi ohoo
      Okadar para olsa bende

• 3ay

Seviyen yok zaten daha fazla düsebilirmi chanim yha.

• 3ay

daha fazla ugraşmak lsdlf ve ayrıca çalmak günahtır ne amaçla olursa pşsun v ekendni o adamlarla bir miyim de veriyim diyerek kandırıyosun şeytanın yuzagına iyi düşmüşsün sen. elinde ne varsa onu ver illa onlar gibi olman gerekmez

Yükleniyor...