Diploma parası istiyorlar utanmadan yasal mı bu para?

liseye diplomamı almaya gittim 50 lira diploma parası istiyorlar yanımda yoktu para müdür yardımcısı vermedi ilk başta okula projeksiyon cihazı akıllı tahta falan alınacak diyor. soktuğumun malı sanki bana alıyor. Telefonu çıkardım mebi arıyorum dedim arayabilirsin dedi. Müdür geldi o esnada diplomamı verdirtirdi sonra işin düşerse falan ozaman alırım parayı diyor. Kesin fetocu bu bimere şikayet ettim bakalım

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hahahahhh Allahım çok komik yazmışsın ve yasal degil bu para benden de istemişlerdi bende diploma parası veririrm ama bana makbuz kesiceksiniz demiştim sonuçta nereye gidersen git para verdigin bişeyin karşılıgında makbuz kesilir demi? neyse ben makbuz isteyince para almaktan vazgeçtiler :D

0|0
    0|0
    • 3ay

ama sinir etti ya herkesten alsa neyse koparabildiğinden alıyor ne makbuz kesiyor ne bişi :D

• 3ay

aynen aynen koparabildiginden istiyorlar zaten mezun olmuşuz banane okulun akıllı tahtasından projeksiyon makinesinden sanki onlar yaptırıyor bide :D iyiki devlet karşılıyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yasal degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• devlet üniversitesi ise hiçbi şekilde para talep edemez bence de şikayet etmekle en doğrusunu yapmışsınız

0|0
    0|0
  • her yer alıyor kayıt parası tercih parası bende merak ediyorum devlet okulunda yasalmı

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiçbiri yasal değil direk şikayet et bizim komşunun çocuğu ilkokula kayıt olurken 100 lira bide 2 top kağıt istemişler yasal değil bunlar

• 3ay

biz lise için doya 2 top kagıt daha nice şeyler almıştık bide lise tercihleri için para vermiştik resmen ayrıca bir de kitap için para vermiştik

• Değil ama parayı ceplerine de atmazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• devletce kanun var yasak ama buna basta devlet uymiyor ki kimi uydurcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...