Damağım tamamen yandı?

öncelikle merhaba. Geçen haftalarda dominos'tan kampanya içerisinde ki bir pizzayı arkadaşımla sipariş ettik fakat yediğimde damağımın büyük bir bölümü cidden yandı 2 gün yemek yerken ciddi derecede zorlandım ayrıca su bile zor içiyordum fakat arkadaşımda pek bir şey olmadı sanırım beni gördükten sonra beklediği içindi. Eğer bir şekilde dava açmış olsaydım sizce sonuç ne olurdu? O günden beri arkadaşım bu soruyu bana dayatıp duruyor bende sonuç ne olur gerçekten merak ettim doğrusu.
Dip not: Bunu hangi konu altına yazacağımı bilemediğim için toplum&sosyal ilişkiler bölümüne açtım yanlış ise düzeltirim :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kazanamazdın merak etme, tek bir kişide görülmüş bişey kullanıcı hatası olarak kalır. ayrıca eve kadar da gelmiş bir 15 geçmiştir heralde nasıl yandı ağzın

0|0
    0|0
    • 3ay

Eve gelmedi aslında. Orda yemiştik

• 3ay

Orda garsonu çağırıp deseydin hemen keşke şikayetini

• 3ay

Aklima gelmedi o aciyla pek 😕

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Damagın yandı ama davanın senin yararına olması için bir çok kişide de aynı şeyin olması lazım büyük ihtimal agzın çok çabuk yanıyordur dava sonuçsuz

0|0
    0|0
  • eğer damagin yandiysa sana babaannemden kalan bir tarif veriyim once ozon suyunu tencere dok ustune iki tavlet bulasik deterjani kaynat ondan sonra fare zehri dok kaynar bir sekilde damagina dok sonracigima hic bisry kalmaz ama icmeyi unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• pekmez

0|0
    0|0
  • Sıcak olduğundan mı yandı herhangi bir hataları yüzünden mi

0|0
    0|0
    • 3ay

sosları aşırı derecede sıcaktı. Pizzayı ısırdıktan sonra o alt tarafta ki pizza sosu damağımı yakan şeydi :/

Yükleniyor...