Cüretkar erkekler kızlarda nasıl bir düşünce oluşturur?

Merhabalar, önce bahsettiğim erkek tanımı doğru mu bilmiyorum, nasıl diyeyim sözünü esirgemeyen, aniden laf atan, hiç tanımadığı kıza durup dururken iltifat eden karaktere sahip erkeklerden bahsediyorum..
Kendimden örnek vereyim, daha önceden tanımadığım bir kızın suratına 4-5 saniye bakıp "çok tatlısın biliyor musun?" demek gibi.

Bu tip erkeklere direk tepki mi verirsiniz yoksa daha mı ilginizi çekiyor? veya insanlar içerisinde nasıl bir intiba oluşturuyor?

Güncellemeler:
3ay Buraya seks ile ilgili bir soru yazsam anında cevaplar gelmeye başlardı

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bence hiç hoş birşey değil. sonuçta karşı tarafın sevgilisi eşi vs. varsa hiç hoş olmuyor. kendi sevgiline yapıldığını düşün mesela hiç hoş olmuyor değil mi :) yani bana denk gelse mesela bende ona gerekli cevabı veririm hiç hoşuma falan gitmezdi. kesinlikle ilgi çekmiyor orası kesin dostum :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sözümü esirgemem, doğru bildiğim şeyi söylerim biraz dobrayımdır ama tanımadığım bir kıza hiçbir şekilde iltifat etmedim daha etmem de çünkü hemen ''bu bana yazıyor'' muamelesine kalıyor insan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gıcık olurum hele laf atarsa pişman ederim

0|0
    0|0
  • Özgüveni tamsa cool biriyle ilgimi çeker belki sonra hoşuma bile gider ( daha önce en azından gördüğüm biriyse bu geçerli. Eğer ki ilk defa görüyorsam yine terslerim, iltifat hoşuma gitsede terslerim) ama sapık gibi görürsem terslerim.

0|0
    0|0
  • Gerizekalılar😕

0|0
    0|0
  • Ben böyle erkekleri sevmiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • sapık der o anki ruh halime bakarım gülüp geçerimde ağzını burnunu kırarım da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben çok iyi düşünüyorum, dozunda girişkenlik samimiyettir bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...