Yaptığınız en büyük işsizlik neydi?

Sıkıntıdan yaptığınız amaçsızca yaptığınız şeyi söyler misiniz? :D

0|0
13|49

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz kenarında foto çekinmek için 17 km yol yürüdüm, manzarayı beğenmedim vazgeçtim geri döndüm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gece uyku tutmamıştı bir kere, kalkıp 2 saat tüm ojelerimi silip tekrar yenisini sürmüştüm şekilli falan değişik değişik 2 saat uğraşıp sonra uyumuştum..

1|0
    0|0
    • 3ay

gece bir şeyler yapmak gerçekten çok zevkli sarıyor bazen :D bende uyuyamayıp saçımı düzleştirirdim. Tabi sabaha hiçbir şey kalmazdı :/

• 3ay

Ahaha😂 Evet sanırım bunu da yapmıştım ama benim saçım bozulmuyor sabah biraz daha geçiyorum üstünden fön gibi oluyor

Erkekler Ne Diyor 48

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• eski manitam çanakkaledeydi ben İstanbul'da
    bir gece canım sıkıldı işsizim yapacak birşey yok izlediğim dizinin son birkaç bölümü kaldı onları da izlemeye kıyamıyorum neyse haritaları açtım ve çanakkale - şevketiye turu yaptım dkdk
    ikincisi
    eski manitam (edit. aynı zalım)
    harbi seviyordum biçi neyse
    bir gün romantik zihnimin derinliklerinde dan brown'ın fısıltısını duydum ' şifreli mesaj ' dedi bana, o an kriptografiye bağladım
    ve zalım'a en basit kriptografi tekniği olan 'sezar kutusu' ile ' seni seviyorum' yazmıştım fakat
    şifreyi verdiğim halde çözmesi iki saati bulmuştu -.-

0|0
    0|0
  • Makyaj yapıp yapıp silmek :D

1|0
    0|0
  • Bu sitede gezmek

2|0
    0|0
  • Sabah akşam yatmak

1|0
    0|0
  • Stalk işsizliktir ama meyvesi tatlıdır.

0|0
    0|0
  • komik mesajları geri ye döner okurum baştan zevkli oluyo

1|0
    0|0
  • Flash tv' yi arayıp halay çekelim mi demek sanırım. Hatırladıkça işsiz hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Bir sürü saçmalık yapıyorum bdjsja

0|0
    0|0
  • Bu sitede takilmak

0|0
    0|0
  • ks de takilmak :D

0|0
    0|0
  • bu siteden herkesin numarasını alıp özelden arayıp konuşmuştum

1|0
    0|1
    • 3ay

ciddi misin :D

• 3ay

hatta bayram günüydü evde kimse yoktu kontörümde boldu canım sıkıldı sonra soru sordum erkekler numarasını yazdı özelden arayıp konuştum :D

• 3ay

hahah güzelmiş yaa :D

• sana cevap vermek tatlım

1|0
    0|0
Yükleniyor...