Bir kız beni başkasını kıskandırmak için kullandı ben bu olayı unutmuştum ancak kızın evlendiği keko tipli yi görünce?

Bir kız beni başkasını kıskandırmak için kullandı ben bu olayı unutmuştum ancak kızın evlendiği keko tipli yi görünce olay tekrar aklıma geldi yıllar olmasına rağmen bu olayı bilinç altımdan nasıl atabilirim yardım edin lütfen?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu ne ya aşk acısı mı çekiniyonuz hepiniz başkasını bul hayat devam ediyor kafana şapkadan başka bişey takmayacaksın arkadaşım salla gitsin dünya dönüyor ayak uydur sende dön boşvermeyi bil önemli olsa onunla olurdun ee sorun ne ozaman hayatından çıkanların listesini bile hatılama giden gittiği gün unutlmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben unutmuştum ne güzel ama evlendiği oğlanı görünce aklıma geldi kaç yıl sonra acı çektiğim yok sadece bilinç altımdan tamamen atmak istiyorum

• 3ay

kardeşim git 2 tk at deniz varsa yakınında otur suyun sesini dinle iyiki kurtulmuşum bunun hakettiği bu de yeter :D unutursun unutursun çok takma biten sevgililerimi asla hatırlama yoluna bak

• 3ay

Sevgili olsak unuturdum onu sevgili olarak görmüyorum sadece kullanıldığım için unutamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• demek ki kıskanılacak kadar iyisin köftehor

0|0
    0|0
    • 3ay

Keşke o kadar iyi olmasaydım kullanılmasaydım

• 3ay

şu an 90 alıp ağlayan çalışkan öğrenci modundasın

• 3ay

Öyle bir öğrenci olmadığım için nasıl bir duygu bilemiyorum ama en sinir olduğum durum o tip öğrenci

Yükleniyor...