Alevi Türkmenler neden çok tatlılar? Hepsinde nur var, cinsiyet farketmeksizin sarılıp yanaklarını sıkasım geliyor?

Bilmiyorum Tahtacılar ve diğer Türkmen Alevileri çok tatlı insanlar hem görünüş hem de insaniyet olarak. Siz ne düşünüyorsunuz?

not: Alevi değilim.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Niye aleviliğe bu kadar vurgu yaptın veya değilim diye belirtme gereği duydun anlamadım alevi de olabilirsin sempati duyman kimseye açıklama yapmana sebep olmamalı

0|2
    0|0
    • 3ay

Masum bir sorunun içine kafatasçılık zihniyeti yerleştirilmiş... Soran bilmeden ırkçılık yapıyor.

• 3ay

Ne faşistliği siz neyden bahsediyorsunuz?

• 3ay

İlk yaptığım yorumu söyledik faşist diye bir kelime de kullanmadm

En İyi Erkek Görüşü

• Türkmenler çünkü kaybetmemişler özlerini... Gerçi aynı şey Türkiye'de ki Türk Alevileri içinde geçerli...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence insan insandır. Heryerde iyi ve kötü insanlar olabilir. o yüzden genel yaklasmamani öneririm.

0|0
    0|0
  • Ben aleviyim ve gerçekten öyledir dostum hak veriyorum sana :) doğru tespit

0|1
    1|1
  • Ben oluyorum o yalnız sen yine de sıkma birader yanağımı :D

0|0
    0|0
  • Her insan güzeldir. Bu nereden baktığına bağlı..

0|0
    0|0
    • 3ay

Şimdi yaptığın yorumları okuyunca faşist bir mantıkla soru sorduğunu fark ettim... İşte bu mantık Alevilerin tepki görmesine neden oluyor.

• 3ay

Ne faşisti?

• 3ay

Ben senin niyetini, sen düşünmeden anlayacak kadar tecrübeliyim dostum.. . Hadi yoluna.. insanları böyle basit düşüncelerle kışkırtmaya, ötekileştirmeye çalışmayın..

Yükleniyor...