Neden kilo verince gayet sıradan karşılanır da alınca kendini dünyayı yemişsin gibi hissettirirler?

Cidden merak ettiğim bir soru. Kilo aldığım zamanlar oluyor verdiğim zamanlar oluyor. Ancak kilo verdiğimde gayet normal bir şey gibi davranırken insanlar kilo aldığımda insan öldürmüşüm gibi muamele yapıyorlar ki gına geldi. Ben okuduğum üniversitenin şehrinde sporumu yapan bir insanım ve dolayısı ile kilo veriyorum ancak tatillerde ailemin yanına gittiğim için ve sürekli sorunlarla boğuştuğum için düzgün bir hayatım olmadığından kilo alıyorum ama sonra üniversite için dönünce tekrar veriyorum lakin bu sürede psikolojimi bozuyor insanlar. Bazen ''lan acaba beni fiziğim için mi seviyorlar?'' diye bile düşünebiliyorum. Hani bazen intihar mı etsem diyorum cidden çok bunalıyorum çünkü sonra diyorum şişko şişko kaldıramazlar şimdi tabutu zayıflayıp edeyim en iyisi. Siz insanlar neden böyle davranıyorsunuz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kilo iyi değildirde o sebeple

birincisi aşırı fazla sağlık sorunları doğurur. bunları geçtim çabuk yorulma terleme terleyince pis kokma pişik gibi sorunları fazladır.

daha sonra çok yer kaplarsın biri 50 kilodur sen 100 kilosundur otobüs şöförü bile 50 kilo olanı sever neden otobüs az yakar yetmedi gibi az yer kaplar gibi gibi

ne giyersen yakışmaz çirkin patlayacak bomba gibisindir. bu sebeple zayıf sevilir.

evlenden kocanı mutlu edemezsin o kilolarla düşün işte hepsini

0|0
    0|0
    • 3ay

1. si kilonun iyi olmadığını bu devirde herkes biliyor.
      2. si benim bu başlık altında bahsettiğim aşırı fazlalık değildi yani çabuk yorulma terleme terleyince pis kokma pişik gibi sorunlarım yok hatta bunların üstüne lisanslı voleybolcuyum. :)
      3. çok yer kaplamada şoförün sevip sevmediğiyle ilgilenmiyorum. Uçaklarda güvenlik için belimize takılan kemerde fazlasıyla boşluk kalıyor ki bu da normal insan standartlarında olduğumu gösterir.
      4. Ne giysem yakışmaz gibi bir durum da söz konusu değil sadece vücuda göre giyinmek önemli.
      5. Evlenip kocamı mutlu etmek tarzında bir düşüncem yok zaten benimle mutlu değilse evlenmesin arkadaşım ben evlenmem mutlu olmadığım insanla.

• 3ay

Son maddeden devam edersek 40 çeşit pozisyondan 40 ını da benim yapmak istediğim ne malum? Sırf siz izleyip onları hoş bulup yapmak istiyorsunuz diye yapacak değilim. Zayıf fit olmayınca bakımsız da olmuyorsun her gün duş alıp saç tırnak vs. temizliğime dikkat eden bir kızım ve aşırı makyaj yapmaktan hoşlanmıyorum. 100 gram fazlan olsa dahi savunamazsın demişsin ya hani savunabilirim gayet insanın her anı her anına uymuyor depresyona yakın karakterde isem ve depresyonda kilo alıyorsam benim depresyona girmemdir kilo almaktan öte bunun üzerinde durulması gerekir.

• 3ay

peki son halini görebilirmiyim. yani seni merak ediyorum

40 çeşitten kırkı olmasa bile bir kaçını sen istersin o an sırf altta yatmak seni kesmez evlen dediğimi fazlası ile anlarsın.

Kızlar Ne Diyor 1

• kilo takintim hic olmadi * 5 kilo falan alsam fena olmaz diyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...