Ne yapacağımı şaşırdım? Yardım edin?

Arkadaşlar iyi günler. Ben bu yıl üniversiteye başlıyorum. Bu zamana kadar hem hal ve hareketlerime, hem haddime hem de insanları kırmamaya hep dikkat ettim. Hani öyle gelen vursun giden vursun ezik birini kastetmiyorum. Sadece çevreme göre hep daha dikkat ettim tavırlarıma. Biriyle buluşsam maddi yönden hiçbir zaman yük olmamaya çalıştım. Çoğu kez ısmarladığım şeyler oldu, manevi yönden destek olduğum çok konular, insanlar oldu. Ama kıymetim zerre bilinmiyor. 10 Ay kadar önce instagram açtım ilkokul arkadaşlarımın ya da bir kaç yıldır tanışık olduğum insanlar takipten çıkıyor bende buna dayanamadım ve kapattım. Gerçekten çok bunalıyorum artık. Bu kadar şey yapmama rağmen hiçbir zaman gerçek dostum, cıvıl cıvıl bir çevrem olamadı. Halbuki ben öyle biriyim. Eğlenceli olmayı da severim. Arkadaşlar üniye gitmeye karar verdim bari orada biraz olsun hayatım değişsin arkadaş bakımından. Sizce neden beni terkediyorlar? Neden bir Allahın kulu da bana değer verip sık sık arayıp sormuyor? En basit insanın, sömürücü insanın bile onlarca gerçek dostu oluyor ve benden daha mutlu. Sizce bunun sebebi nedir? Özellikle sitede psikoloji okuyan, bu işlerden anlayan biri bana yardım ederse sevinirim. Bana yeni okul hayatımda tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden. :(

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Vay be zor ya sen böyle bulamadıysan biz yanlizizda aramayalim ya :) zor valla insanlık olmus

1|0
    0|0
    • 3ay

Keşke herkes senin gibi düşünse ama yazdıklarım doğru. Nerede hata yapıyorum bilmiyorum.

• 3ay

Bu kadar yıl hep mi kötüye denk gelir bir insan ya... Sorunun kendimde olduğunu düşünmeye başladım artık o yüzden de buraya sormak istedim :(

• 3ay

Yaş kaç? öyle düşünme sen edinmeye calismisin bilmeyen utansın ya

• İlk önce tesettüre gir Allahım bir yol bulacak inşallah

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...