Çantasında konsept olaraktan elma taşıyan hatun profili hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Magnum reklamlarında dondurma ısıran hatunlardan mı esinlendi bizim hatunlar tam anlayamadım ama, nedense bu "çantada yeşil elma taşıma" ve hiç beklenmedik anlarda çantadan elmayı çıkarıp en olabilirinden bir ısırık alma inanılmaz yaygın bir konsept haline geldi. Modern kadın konseptiyle dondurma eşleştiriliyordu; Magnum ısıran, dondurma ısıran kadın diye bir konsepte en azından reklamlardan göz aşinalığımız oluşmuştu. Bilirdik yani dondurma ısıran hatun demek; Dünya ahiret bacımız olsun demekti. :) Ama şimdilerde hani bir elma çıkarmadır, ısırmadır almış başını gidiyor. Neden çantada elma taşınır ki, hadi taşıdın diyelim; ortalık yerde çıkarıp suyunu sıçratarak ısırmak da neyin nesidir? Bundan alacağımız sosyal mesaj nedir? Nasıl bir duruş sergilemek lazımdır "elma ısıran hatuna", elma ısıran hatun da dondurma ısıran hatun gibi dünya ahiret bacımız mıdır yoksa? :)

Güncellemeler:
3ay Elmalı Magnum piyasaya sürülse en çok satan dondurma olur herhalde. :)
3ay Aslında çantasında konsept olarak meyve / sebze taşıyan hatun profilini de tartışabilirmişiz. O çantalarda neler varmış neler... :)

1|1
73|15

En İyi Kız Görüşü

• sağlıklı yaşam imajı ile reklamı yapıldı ancak önden 1,5 iskenderi ardından battal boy cipsi gömen kızların da bunu yapması komik kaçıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu yorumuna çok güldüm. Alemsin. :) 1.5 İskender yiyen kız var mı ki? :)

• 3ay

en az 5 kişi geldi aklıma ama sen tanımazsın asdfg :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yapicam lan bunu!!! Bagaji acicam avm nin onunde 3 kutu krem santi cikaricam dokucem ustune isteyen yalayabilir 😂

Lan manyak misiniz?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 72

• Elma candır özellikle kırmızı olanı.. Sağlığına dikkat eden bayanlar tasir genel de. Zayiflamak isteyen ya da vitamini ni eksik etmeyenler. Bacı olayını anlatamadim malesef ☺ Ama iyidir elmacı bayanlar ilerde evlenilince fıçı gibi olmamaya özen gösterirler

0|1
    0|0
    • 3ay

Bacı olayı işin gırgırı. Amacım bayanların çantalarında neden elma taşıdıklarını irdelemek. Meseleye açıklık getirdiğin için teşekkürler. :)

• 3ay

Rica ederim 😊

• Çantada bulunması abes olamamalı lakin, ortalık yerde sulu sulu yemekte ayıptır.
    Kimin ne amaçla yaptığını o kişinin hal ve hareketleri belirler.
    Ezbere konuşmak olmaz.

0|1
    0|0
  • genelde kışın taşıyorum çantamda elma, ara öğün olarak yiyorum ama ulu orta yerde çatır çutur yemiyorum.

0|0
    0|0
  • Olur olmadık yerde çantadan tencere çıkaracak halleri yok😄 Akla ilk gelen elma oluyor herhalde. Ben sadece 1 kişide rastladım o da dilimliydi. Öyle sulu sulu ısırmak falan yok.

0|1
    0|0
  • Elma genelde en basit ve çabuk yenen meyve türüdür. Ve ara öğünlerin vazgeçilmezidir. Çoğu bayanda açıktığı zamanlarda bu elmalardan yerler. O yüzden ben yadırgamıyorum. Hatta erkekler bile ara öğünlerde elma yemeliler hatta yanlarında taşımalılar :)

0|0
    1|0
  • sağlıklı yaşıyorum kendime bakıyorum ve diyetteyim. bide elme modasını destekliyorum. elmada kan yok dişlerim ve diş etlerimde sağlıklı. ısırırken hoş pozlara da girebiliyorum.

ya da yolda acıkırsam hafif bişeyler yemek için dur çantaya bir elma atayım demiş kızcağız :D

0|0
    0|0
  • ahaha o neymiş be öyle ilk defa duyuyorum yoksa sosyal medyadan bu kadar mı uzağım :D

0|1
    0|0
  • Koskoca çamtalar taşıyoruz bavul gibi bir tencere yemek bile konulur adsgdgafs

2|0
    0|0
  • ben arabada bagajda ve ofiste bir sürü şey taşıyorum bulunduruyorum ama çantama asla koymam arabam kiler gibidir

0|0
    0|0
  • Saçma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yeşil elma cilde iyi geliyomuş ondandır 😂 hiç görmemezlikten gelin 😂

0|0
    0|0
  • Elmadir o ara öğündur o kurtarıcıdir ogle yemeği yerine bile geçer o

0|1
    0|0
  • Ara öğündur. Sagliklidir. Ama sicratarak yemek kismi biraz ilginc ve olmamasi gerekendir. Dondurma yiyen kadinlar bacinizdir. elma yiyen fitlerde caniniz.😁😁😂

0|0
    0|0
  • Aynı zamanda "rejimdeyim canım yhaa" diyebilme olabiliritesi yüksek hatun kişi.

0|1
    0|0
  • Düşük kalorilidir, enerji verir, kalp dostudur, cildi güzelleştirir, kan şekerini dengeler, dişleri temizler. Yemeyen bin pişman

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem elmayı.

0|0
    0|0
  • Kan şekeri düşünce hemenn yiyelim diye. Bende taşıyorum😅

0|0
    0|0
  • Meyve yemek hoşuna gidiyor olabilir. Elma ezilebilen bir meyve olmadığına göre o yüzden o meyveyi tercih etmiştir. 😊

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslenmeye çalıştığı için ve ara öğün olarak elma yiyordur bende yapıyorum ne yani sağlıksız şeyler mi yiyelim

0|0
    0|0
  • Ben de taşıyorum. Genelde midem bulandığında ya da öğüne daha zaman varsa hafiften tok tutsun diye yiyorum. bir de cilde çok iyi geliyo bir ara günde bir kilo elma yiyodum 😂

0|0
    0|0
  • Cilt bakımına düşkündür. Ben de tasirim

0|0
    0|0
  • yolda yürürken yesil elma ısırmadan yuruyemiyordur belki de;sagligima dikkat ettigim kadar cekiciyim mesaj ı vermeye calısıyodur ama elma yemek bence insanin evrim öncesi halini hatırlatan basit eylemlerden biri fazla cekici degil kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Çantalar kocaman olunca ne koyacağız şaşırıyor insan :) genelde ara öğün içindir bir çikolata bir kraker yiyeceğine çıkarır elmani yersin hem güzel hem sağlıklı daha ne :)

0|0
    0|0
  • Dondurma yiyen yürüyen yağlarla, elma yiyen fit kızlar bir olur mu yaa 😂 Sağlıklı bir ara öğün olduğu için kızlarımız elma tüketiyor. Bende çantamda dilimlenmiş elma taşır ara öğünde yerim. Ama ulu orta yerde ve sıçratarak değil.

0|0
    0|0
  • Yıllardır taşırım, taşıyorum da. Eğer ortamda yemek istemediğim şeyler varsa yağlı, tuzlu, kızartma vs. aç kalmamak için mecbur yanımda taşıdığım meyvedir kendileri.

0|0
    0|0
  • Aslında sağlıklı beslenen kadındır. Ara Öğünü elmayla yapar.

0|0
    0|0
  • Tüm cantasinda elma tasiyan hanimlara sesleniyorum: benim icin de bir tane pesinizde tasiyin.

0|0
    0|0
  • Eğer fikrimi sorarsan belki diyet yapıyordur acıktıkça yiyodur ya da açlığı başkadır dikkat çekmeyr çalışıyordur :)

0|0
    0|0
  • Gerekli oluyor bazen en acıktıgımız anda çikolata yerine yeriz :D

0|0
    0|0
  • Sağlıklı besleniyordur, abur cubur fast food yemiyordur. Sonra sizin dilinizde dalga olmamak için kilo veriyordur. Olamaz mı? Olabilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42

Erkekler Ne Diyor 14

• Belki sağlığına düşkündür ve meyveyi seviyordur..
    Zorlama iyi niyetli bir yorum oldu ama olsun

0|1
    0|0
  • O karışık çantadan telefonu nası buluyolar hala çözemedim

0|0
    0|0
  • Yorma kendini bu kadar bence, sonra devrelerin yanacak :)

0|0
    0|0
  • sağlıklı yaşam ya da zayıflamaya uğraşıyordur. en olmadık yerde muz çıkarıp onu önce yalayan sonra yiyene tepkiniz yok ama masumane elma yiyene mi göz diktiniz.

0|0
    0|0
  • Diyet yaparken elma güzel olur

0|0
    0|0
  • kuru meyveler taşımaları daha iyi olur

0|0
    0|0
  • sporcudur bakımlıdır

0|0
    0|0
  • O elma çürür gider.

0|0
    0|0
  • O elmayi ara ogun olarak yiyorlae. Yani kilo almamak için. Baska bir anlam tasimasini aramak nafile olur

0|0
    0|0
  • bir düşüncem yok
    dışarda yemek yemekten iyidir

0|0
    0|0
  • İnanılmaz

0|0
    0|0
  • bir tek diş geçirebileceği elma olduğundandır :D

0|0
    0|0