Bunun adı zalimlik değil de ne?

1 ay önce bu şekilde reddedildim.
Bunun adı zalimlik değil de ne?
Reddettikten 2 hafta sonra bu profil resmimle ilgili bu mesajı attı.

Amacı ne? Siz reddettiğiniz birine mesaj atar mısınız? Ya da atarsanız nedeni ne olur?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Atmam. Atıyorsam, hâlâ bir şeyler vardır içimde. Konuşmak isterim onunla, çünkü... Çünküsünde bir şey olmalı yani. Neden mesaj atayım ki reddetmişim daha önce? Garip. Her şeyi yaşamak isterim derken, cinsellikten bahsediyor sanırım ilk başta. Olmaz öyle. Bu tip erkeklere yol vermen en iyisi. Engelle, bir daha cevap verme. Bir şey olmaz bundan...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cocuk senden hoslanmiyor sadece amac eglenmek vakit gecirmek ve kullanmak. Sen hayir demissin o da geri cekilmis iste. Kiyafet konusunda nasil giyiniyorsun bilmiyorum ama sanki ignelemis seni. Ve bence 19 yasindaysan lutfen biraz daha bakimli olmani ve artik tarzini değiştirmeni oneriyorum. Yasini hic gostermiyorsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu çocuk 2 sene önce beni sevdiğini söylemiş arkadaşıma. Ama o bana yeni söyledi. Ona dayanarak sevdiğimi söyledim ben de.

• 3ay

Bosver bu cocuktan bir cacik olmaz.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kimseyi reddetmedim bugüne kadar. Hep reddedildim. Beni reddeden kişiler de çoğu zaman böyle mesajlar attılar. Mesela biri vardı, "N" diye mesaj gönderdi, sordum bu ne diye, telefon bozuldu da rastgele kişilere mesajlar atıyo dedi, sonra yine aynı kişi whatsapptan kalp göndermişti yine *yanlışlıkla*
    galeri8.uludagsozluk.com/431/yav-he-he_582553.gif

0|0
    0|0
  • Kanma sunlara ilkten acımış sana simdi yalnizlik cekip mesaj atiyor sana hem ben sevgilimle her seyi yasarim demis sen oyle biri misin bunun gitmeyecegini nerden biliyorsun isi bitince seni bırakacak bak iyi düşün pisman olma hayatinda ertesi gun evlenecegin adam sorunca ne cevap vericeksin eski sevgilimin görüşü sevgilimle her seyi yasarimdi bizde yaşadık aşkım bunda ne sorun var de adamda senle evlenmesin ya da ona gore biriyle evlenirsin secim senin

0|0
    0|0
  • pısman olmusta. nedense bende ıse yaramaz bır cocuk ızlenımı yarattı. amacı senı kullanmak mıs gıbı hıssettım

0|1
    0|0
  • Bunun adi pismanlik

0|0
    0|0
  • Sizin yaşlar kaç abim?

0|0
    0|0
  • Ya amacı cinsellik bu cocugun arada yokluyor seni işte acaba cinsellik kabul edermisim diye.

0|0
    0|0
  • Bahsi gecen profil resmi ilgisini cekmis ve geri adim atip seni istiyor

0|0
    0|0
  • İş atmış sana, bana düzgün adam değil bozuk adam lazım demeni beklemiş. Verirse diye zarf atmış sen yutmamışsın zokayı.

0|0
    0|0
  • Cepteki kadın olarak bakıyor, bir bakıma

0|0
    0|0
  • 15 16 yaş konuşması.

0|0
    0|0
  • Reddedildin diye düşman olmanız ya da küsmeniz mi gerekir?

0|0
    0|0
  • Yaşınız bayağı küçük anlaşılan.

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki cok ilginc gwliyo kendisi ederse hic sasirma bence

0|0
    0|0
  • Bu ne be hahhaha :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da sende neyine guvendin ne bekliyodun ki kimse ilgi gostermez bu halinle sana açıl saçıl az...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunu aynı şekilde daha önce de sormamış miydin? Yalnız kalmış keyfi istemiş yazmış, en sevilmeyen insan turu yani.

0|0
    0|0
  • Isi gücü yok. Sana bir yandan "sevgilim olacak kizla herseyi yasamak istiyorum" diyor, diger yandan ilgi gösteriyor sana. Resmen böyle seni ikna etmeye calisir gibi. cano denir buna

0|0
    0|0
  • Dalga geçmek

0|0
    0|0
  • Çok saçma sohbet takılmazdım bile söylediklerine

0|0
    0|0
  • Saçmalık gibime gelmedi değil

0|0
    0|0
  • Amaçsız